Salma Hayek nie przestaje zadziwiać. Gwiazda, która właśnie skończyła 57 lat, zaprezentowała swoje kształty w skąpym bikini ze stringami. Aktorka i laureatka Oscara wygląda 20 lat młodziej.

TE zabiegi utrzymują młody wygląd Salmy Hayek

W sobotni poranek gwiazda udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia, na których widać, jak kąpie się w krystalicznie czystym oceanie, prezentując swoje krągłości, „Jestem bardzo szczęśliwa, że żyję i jestem bardzo wdzięczna za wszystkie błogosławieństwa!!!!”, napisała.

Przypominamy, że Salma Hayek zaprzecza jakimkolwiek operacjom plastycznym czy używaniu chociażby botoksu. Zamiast tego mówi, że zawdzięcza swoją kondycję m.in. codziennym medytacjom.

Salma Hayek skończyła 57 lat

Moja ukochana rodzina, moi najdrożsi przyjaciele, moje zdrowie, moja praca, która utrzymuje mnie przy życiu, mój zespół, który daje mi siłę, mój związek ze zwierzętami i przyrodą oraz miłość wszystkich moich lojalnych fanów, dodała Salma Hayek na Instagramie.

56-letnia Salma Hayek pokazuje zmarszczki i siwe włosy

Życzenia urodzinowe posypały się w sekcji komentarzy, wśród nich znalazły się takie nazwiska jak: Anthony Hopkins, Viola Davis, Julianne Moore, Miranda Kerr, Pryianka Chopra czy Charlotte Tilbury.

Salma Hayek jest w szczęśliwym związku z miliarderem François-Henri Pinaultem, z którym ma córkę Valentinę Palomę Pinault (15 l.).