Angelina Jolie (44 l.) należy do tych gwiazd, które są zdecydowanymi przeciwnikami zakładania prywatnych kont w mediach społecznościowych. Aktorka od czasu głośnego rozwodu z Bradem Pittem (55 l.) przeszła przez piekło. Na jej temat rozpisywała się każda gazeta, dlatego Jolie postanowiła jeszcze bardziej chronić prywatność swoją i dzieci.

Angelina Jolie w blond peruce i złotej zbroi na planie nowego filmu (FOTO)

Angelina Jolie pojawiła się na Instagramie 

Angelina Jolie jest jedną z tych gwiazd, które nie zdecydowały się by założyć konto na Instagramie. Wydaje się, że aktorkę kompletnie nie interesują takie rzeczy i nie ma zamiaru wystawiać swojego życia prywatnego na ocenę innych osób. Jednak Jolie zrobiła mały wyjątek i…. pojawiła się na Instagramie innej gwiazdy.

W filmie The Eternals”, który opowiada o losach superbohaterów, obok Jolie występuje także Selma Hayek (53 l.). To właśnie Hayek udało się namówić Angelinę, do zrobienia wspólnego selfie. Z racji tego, że Jolie nie ma konta na Instagramie – musimy podziękować Salmie za podzielenie się oszałamiającym selfie z gwiazdami „Eternals”. Mamy nadzieję, że aktorka będzie częściej publikowała takie smaczki  zza kulis. 

Salma jak zwykle wygląda ponadczasowo. Gwiazda ma na sobie delikatny makijaż. Hayek pozuje ubrana w czarny sweter. Po jej prawej stronie znajduje się Jolie, która wygląda elegancko jak zawsze. Angelina ma na sobie czarną sukienką i sznur pereł na szyi. Po lewej stronie możemy zauważyć pakistańskiego aktora – Kumail’a Nanjiani, który również występuje w filmie. 

Mam takie szczęście … Myślałam, że po prostu będę pracować ze wspaniałymi aktorami grającymi kosmitów; nie wiedziałam, że zaprzyjaźnię się z tak niesamowitymi ludźmi – podpisała zdjęcie Hayek 

„The Eternals” to film z gatunku science-fiction. Jest osadzony miliony lat w przyszłości. Opowiada historię nieśmiertelnej rasy, która została stworzona przez Celestiali i wysłana na Ziemię, aby chronić ludzi przed inną rasą, Deviantami. Film trafi na ekrany kinowe 6 listopada 2020 roku. „The Eternals” to bardzo długo oczekiwany debiut Angeliny w Marvel Cinematic Universe, w którym zagra główną rolę – Thenę.

Salma Hayek zaprzyjaźniła się z Angeliną Jolie:

 

ZOBACZ WIĘCEJ:

Shiloh Jolie Pitt przechodzi okres buntu. Angelina nie jest w stanie sobie z nią PORADZIĆ!

Jennifer Aniston i Brad Pitt pojawią się RAZEM na Złotych Globach?

Brat Pitt NIE MOŻE doczekać się spotkania z byłą żoną; Jennifer Aniston podczas Złotych Globów

Angelina Jolie

Fot.Forum

Angelina Jolie

Fot.Forum

Angelina Jolie

Fot.Forum/Backgrid USA

Sonda

poll-violet

Vivienne Jolie-Pitt - do kogo jest podobna? Cała mama, czy cały tata?

1

Tata - Brad Pitt

2

Mama - Angelina Jolie