Choć Adele przeszła spektakularną metamorfozę blisko dwa lata temu, do dziś ludzie na całym świecie nie mogą przestać komentować tej przemiany. Media chętnie rozpisują się na temat diety, którą gwiazda wcieliła w życie, a także publikują często jej nowe, „odchudzone” zdjęcia. I mimo że większość fanów artystki obstawiała, że za nową sylwetką stoi rozwód wokalistki, w rzeczywistości okazuje się, że niższa waga to poniekąd efekt uboczny zmian, które na przestrzeni ostatnich miesięcy działy się w jej życiu.

Adele pierwszy raz pokazała chłopaka na Instagramie. Wokalistka wygląda oszałamiająco!

Adele w brytyjskim Vogue – gwiazda opowiada o swojej metamorfozie

Adele ostatni wywiad udzieliła kilka lat temu. I choć cały czas na jej temat można znaleźć w sieci nowe informacje, gwiazda nie odnosiła się do żadnych doniesień na swój temat. Aż do teraz, bo w rozmowie z brytyjskim Vogue artystka skomentowała między innymi historię swojego rozwodu i kwestię nowego wyglądu. Ale od początku…

Czy metamorfoza Adele to wynik zakończenia związku z Simonem Koneckim? Nie bezpośrednio.

Adele zdradziła bowiem, że nie była szczęśliwa w małżeństwie, ale zachowywała pozory. Jednocześnie przekonywała czytelników, że oboje z mężem się nie skrzywdzili. Niemniej 33-latka chciała, by jej syn widział, jak ona kocha i jest kochana. Wokalistka zdecydowała się więc na separację, a co za tym idzie, poszukiwanie szczęścia. Adele musiała w tym czasie przepracować również swoją relację z ojcem, która od lat była dość napięta. Jak się też okazuje, ćwiczenia miały na celu przede wszystkim odgonić negatywne myśli. Zresztą podobnie jak terapia oraz medytacja:

(…) Zdałam sobie sprawę, że kiedy ćwiczyłam, nie odczuwałam żadnego niepokoju. Nigdy nie chodziło o utratę wagi – twierdziła i dodała – Pomyślałam, że jeśli uda mi się sprawić, by moje ciało było fizycznie silne, to może pewnego dnia będę umieć wzmocnić swoje emocje i umysł – powiedziała Adele.

To potwierdzone! Adele wraca po 6 latach z nowym singlem!

Adele

Adele fot. Instagram