Norweska księżniczka Märtha Louise (52 l.) ostro reaguje na „kłamstwa” rozpowszechniane przez norweski magazyn Se og Hør, na niedługo przed ślubem z szamanem Durkiem Verrettem, „Se og Hør w dalszym ciągu rozpowszechnia kłamstwa na temat mojego narzeczonego @shamandurek. Tak jak powiedziałam w podcaście @heartsmart_convos, Se og Hør po prostu kłamie napisała na Instagramie pod serią zdjęć, w tym zdjęciami miejsca, które według niej było jego domem z dzieciństwa.

Norweska księżniczka zaręczyła się z czarnoskórym szamanem

Córka króla Haralda V i królowej Sonji ostro skrytykowała Se og Hør i matkę przyszłego męża za „rozpowszechnianie kłamstw” na temat jej narzeczonego, z którym zaręczyła się w czerwcu 2022 roku. Märtha Louise i szaman z Los Angeles wezmą ślub w sierpniu tego roku. 

Tym razem powtarzają kłamstwo, że Durek w dzieciństwie nie pochodził z zamożnej rodziny (bo tak twierdzi jego mama, która zarabia na rozpowszechnianiu kłamstw), podczas gdy prawda jest taka, że wychował się w dobrej okolicy , mama zostawiła go w młodym wieku i tak naprawdę to jego mama nie miała pieniędzy, a nie on […] Bankructwo ojca Durka nastąpiło po tym, jak Durek wyprowadził się z domu, więc bankructwo ojca nie miało na niego wpływu, napisała księżniczka norweska.

Norweska księżniczka i kalifornijski szaman

Księżniczka Märtha Louise opublikowała zdjęcia, które pokazuje jako „dom, w którym Durek dorastał w Foster City w Kalifornii”, który według niej jest dziś wart około 2,7 miliona dolarów, wraz z oświadczeniem jednego z przyjaciół jej narzeczonego z dzieciństwa „o tym, jak był jednym z najbogatszych dzieciaków w szkole”.

Norweska księżna i przyjaciółka Kate Middleton śmiertelnie chora

Nie jest dla mnie ważne [czy] jako dziecko pochodził z rodziny mającej pieniądze, czy nie, ale faktem jest, że tak było i mam dość kłamstw Se og Høra na nasz temat. I na temat Durka, skrytykowała „nieetyczne” dziennikarstwo.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: