Malowanie paznokci dawno przestało być zwyczajną czynnością. Do lamusa odeszły paznokcie pomalowanie na jeden kolor. Teraz na topie są jak najbardziej rzucające się w oczy zdobienia. Ma być kolorowo, ciekawie i oryginalnie. Jedna z manikiurzystek w Wielkiej Brytanii zaproponowała paznokcie idealne na nadchodzące święta. Jeżeli myśleliście, że widzieliście wszystko, to przygotujcie się na duże zaskoczenie.

MANICURE Mariny Łuczenko-Szczęsnej POZAMIATAŁ nawet paznokcie Kylie Jenner

Okropny trend w malowaniu paznokci

Co roku styliści paznokci wyprzedzają się w wymyślnych propozycjach świątecznych. Były już renifery, oklepane choinki czy wzór imitujący splot swetra. Tym razem jedna z kosmetyczek mieszkających w Wielkiej Brytanii poszła o krok dalej, i wymyśliła świąteczną propozycję inspirowaną filmem Grinch.

Pewna kosmetyczka poczuła już klimat świąt, gdy malowała swoje paznokcie. Jednak zamiast tradycyjnego, świątecznego projektu, zainspirowała się zielonym stworem – Grinch’em. Kobieta postanowiła pokryć paznokcie zielonym futrem – naśladując dłonie Scrooge’a. Swoim projektem pochwaliła się w Internecie. Zdjęcie świątecznych paznokci w ekspresowym tempie rozniosło się, a wstrząśnięci komentujący przyrównali stylizację do „pleśni”.

Czy musisz je wysuszyć po prysznicu?

Myślałem, że patrzę na pleśń, LMFAO.

paznokcie Fot.Facebook/That’s It I’m Nail Shaming

Zrobilibyście sobie taką „świąteczną stylizację”?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Absolutnie KOSZMARNE! A najgorsze, że teraz wszystkie dziewczyny będą takie nosić; nowe paznokcie Kylie Jenner

„Mam ochotę wyrwać sobie paznokcie”. Internautki pokazują, co zrobiły im manikiurzystki

Marina Łuczenko-Szczęsna poleciała prywatnym samolotem na paznokcie do Polski? Wstawiła wymowne zdjęcie