Brad Pitt i Ines De Ramon planują mieć dzieci – twierdzą znajomi hollywoodzkiego aktora. Informator opowiedział magazynowi Closer, że 30-letnia projektantka biżuterii rozmawia ze swoimi przyjaciółmi o tym, że ona i gwiazdor filmowy są „otwarci” na pomysł wspólnego dziecka.

Brad Pitt zostanie ojcem po raz 7.?

Pitt i de Ramon po raz pierwszy zaczęli być podejrzewani o romans w listopadzie 2022 roku, kiedy zostali przyłapani na koncercie w Los Angeles. Para później wyjechała do Meksyku, by świętować nowy rok, a miesiąc później została zauważona, gdy wychodziła z restauracji w Paryżu po kolacji.

Dawno niewidziany Brad Pitt na premierze filmu „Babylon”. Pojawiła się też Margot Robbie w nietypowej kreacji

Jeśli wierzyć doniesieniom, Pitt widzi przyszłość z byłą żoną Paula Wesleya i chce osiedlić się z nią i założyć rodzinę.

„Brad sprawił, że ich wyjazd do Francji był tak wyjątkowy, a Ines mówi przyjaciołom, że czuje się jak prawdziwa księżniczka” – powiedział informator.

Brad Pitt coraz bardziej na poważnie z byłą Paula Wesley’a. Zobaczcie, jak spędzają czas

„Para przeżywa teraz prawdziwe miesiące miodowe i mówi znajomym, że jest otwarta na pomysł dziecka razem. Nikogo nie zdziwiłoby, gdyby Ines wkrótce ogłosiła ciążę”.

Choć Pitt już jest ojcem sześciorga dzieci z byłżoną Angeliną Jolie, to jego relacje z dziećmi były napięte od czasu słynnej kłótni na pokładzie samolotu w 2016 roku.

 Forum

 Forum

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Forum