Niedawno media obiegły zdjęcia jak Brad Pitt, jak spędza czas ze swoim nowym obiektem zainteresowań, projektantką Ines de Ramon. Gwiazdor przedstawił ją swoim bliskim, równie znanym przyjaciołom. Okazuje się, że nadal ze sobą randkują!

Ines de Ramon i Brad Pitt – czy to coś poważnego?

Według informatora Entertaiment Tonight nowy związek Brada Pitta nabiera kolorów.

Brad cieszy się spędzaniem czasu z projektantką biżuterii, a on „poznaje ją coraz lepiej – czytamy.  To wciąż nowe, ale widzą, że to się rozwija i lubią się nawzajem. Dobrze się razem bawią.

Brad Pitt coraz bardziej na poważnie z byłą Paula Wesley’a. Zobaczcie, jak spędzają czas

Drugie źródło powiedziało ET, jak Ines radzi sobie z faktem, że spotyka się z jednym z najbardziej ikonicznych mężczyzn w Hollywood.

Ines jest dość wyluzowana, ale ceni sobie prywatność. Była nieco przytłoczona uwagą, jaką wywołała z powodu bycia sfotografowaną z Bradem – ujawniło źródło.

Ines była wcześniej żoną 40-letniego Paula Wesleya, gwiazdora The Vampire Diaries, ale sławy Paula nie można porównywać ze sławą Brada.

Brad Pitt widziany z byłą żoną Paula Wesley’a!

Brad i Ines wywołali plotki o romansie, gdy 13 listopada byli razem na koncercie Bono. Po tej randce PEOPLE poinformowało, że Brad i Ines „spotykają się od kilku miesięcy” i że „poznali się przez wspólnego przyjaciela”.

Następnie para cieszyła się kolejnym wspólnym wyjściem 15 grudnia na czerwonym dywanie podczas premiery filmu Brada „Babylon”. Brad i Ines byli podobno widziani, jak obejmowali się nawzajem podczas tego wydarzenia.

Ines jest pierwszym publicznym związkiem Brada od czasu małżeństwa z Angeliną Jolie, która jest matką jego szóstki dzieci.

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Los Angeles, CA – A beaming BRAD PITT is seen arriving with Paul Wesley’s ex, Ines de Ramon to the Bono concert on Sunday night. Forum