Marina od początku kariery śledzi modę i zawsze dobrze wygląda. Poza śpiewaniem to właśnie moda jest jej drugą pasją – nieraz można było ją spotkać na światowych fashion weekach.

W środę pojawiła się na evencie Vogue’a w dosyć skromnej stylizacji – w dżinsach „rurkach”, w krótkiej bluzce z siateczki i z falbanką oraz beżowej marynarce. Do tego założyła modną mikro torebkę i hit prosto z wybiegu: szpilki zakończone nie szpicem, a kwadratem.

Marina pokazała, jak wygląda bez makijażu i sztucznych rzęs – wciąż piękna?

Internauci nie owijali w bawełnę. Prawie wszystkie komentarze dotyczą właśnie butów. Marina nawet odpowiedziała internautce, kiedy napisała „straszne buty„. Później już chyba zauważyła, że za dużo jest podobnych komentarzy, żeby odpisywać każdemu.

Dla mnie totalne sztosy. Każdy ma swój gust✌️

– odpisała żona Szczęsnego.

  • Wszystko mi pasuje ale buty…no zniekształcają stopę strasznie, niestety…pozdrawiam jest pani śliczna, napisałam jak widzę ją tę stylizację,podziwiam za odwagę mimo wszystko
  •  O matko!! Poza stopami pięknie!! Co na nich jest w ogóle?? Jak znam życie mega drogie worki szpitalne 😂
  • O Chryste..buty…wszystko piękne, ale skąd ta ohydna moda na odsłanianie w ten sposób stóp? Nie tędy droga, moda modą no, ale kurdeeeee…Marina piękna, szkoda tą urodę psuć 😓😓
  • Wszystko super 👌🏻ale te buty 🙈 nie mogę ich strawić 😔
  • Wszystko ładnie pięknie ale patrzę na buty i czar pryska 😥😥😥

Marina na Mazurach z chłopakiem Margaret