Od dawna wiadomo, że to, co modne nie zawsze jest ładne, praktyczne czy wygodne. Mimo to niektórzy bez względu na te kwestie kochają być w trendach. Czy tak właśnie jest z Mariną Łuczenko-Szczęsną?

Marina założyła buty, które budzą kontrowersje. „Kiedyś gardziłam tymi butami”

Marina w śniegowcach

Piosenkarka bardzo często pokazuje swoje oryginalne stylizacje, często uzupełnione właśnie modnymi i drogimi dodatkami. W tym sezonie Marina postawiła na buty, które mają w swojej szafie chyba wszystkie fashionistki. Mowa o śniegowcach z wiązaniem. Ten model butów już kolejny rok z rzędu cieszy się dużą popularnością.

A co ciekawe, Marina te buty pokochała jakiś czas temu, a na jej Instagramie można zauważyć, że w swojej kolekcji ma kilka różnych par tego modelu. Choć wiele osób uważa, że to jedne z brzydszych butów i nie pasują do wielu stylizacji, to ten model ma też wielu zwolenników. Trzeba przyznać, że na pewno zwracają na siebie uwagę i przede wszystkim są ciepłe. A czego chcieć więcej w taką mroźną pogodę? Podobają Wam się tego typu śniegowce? Poniżej kilka naszych propozycji butów podobnych do tych, które ma Marina.

Marina Łuczenko-Szczęsna pokochała śniegowce

Marina Łuczenko-Szczęsna/fot. Instagram/marina_official

ZOBACZ TEŻ:

Marina na zdjęciu z czasów, kiedy była NAJGRUBSZA: „Fatalna stylizacja, fryzura, make-up nie pomogły”

Były podejrzenia, że w małżeństwie Szczęsnych źle się dzieje. Marina USPOKOIŁA fanów?