Fashion Week w Paryżu już dawno się rozpoczął. Jak to Jessica – stary wyjadacz, już ma za sobą kilka pokazów mody. Wczoraj dołączyły do niej Natalia Siwiec i Marina Łuczenko, które też od lat pasjonują się modą.

Fashion Week w Paryżu

Kylie Jenner miała iść w pokazie BALMAIN na Paris Fashion Week, ale musiała to odwołać z powodu poważnej choroby!

Dziewczyny na polskich ulicach starają się kontrolować ze swoimi modowymi fantazjami – taki nasz show-biznes, który nie lubi dziwactw. Za to na fashion weekach można poszaleć z kreatywnością.

Natomiast Marina wyglądała całkiem normalnie. Miała na sobie czarną bluzkę, żakiet w kratkę i najmodniejsze spodnie tej jesieni – skórzane. Do tego założyła kwadratowe szpilki, które spotkały się z dużą krytyką w Polsce.

WOW! Uczestniczka Top Model dostała się na pokaz Fashion Weeku w Paryżu

Natalia Siwiec włożyła na siebie luźny, beżowy garniturowy komplet, białą bluzkę, sandałki w cienkie paseczki i klasyczny karmelowy płaszcz. Stylizację Siwiec również nie można uznać za oderwaną od rzeczywistości.

Jessica Mercedes już chyba nikogo nie zadziwia swoimi „kosmicznymi” stylizacjami. Na pokaz Isabel Marant Mercedes wybrała kolorystycznie podobny look do koleżanek – miała militarne spodnie i bluzkę, do tego wysokie glany i pomarańczowy beret.

Jennifer Lopez w odważnej stylizacji na Fashion Weeku. Zobaczcie, co ma na głowie! (ZDJĘCIA)