Marina Łuczenko-Szczęsna pojawiła się dzisiaj w Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieć o serialu „39 i pół tygodnia”. Fani Mariny już nie mogą się doczekać, kiedy po 10 latach znowu zobaczą ją na ekranie, gdzie wcieli się w rolę „Amandy” – córka Darka Jankowskiego (Tomasza Karolaka).

Marina Łuczenko w 39 i pół tygodnia

Marina Łuczenko-Szczęsna nie ma łatwego życia w Turynie. Opowiedziała o mieszkaniu za granicą

Andrzej Sołtysik zapytał żonę Szczęsnego, jak pogodziła obowiązki, bo podczas nagrywania serialu była świeżo upieczoną mamą, Liama.

Nie ukrywała, że na początku, kiedy dostała telefon, bardzo się cieszyła, odeszła od aktorstwa i skupiła się na muzyce, a później pojawiła się choroba strun głosowych.

To był taki impuls, żeby pociągnąć ten kierunek kariery. Chociaż Wojtek nie był zadowolony z tego, powiedział: „Ale jak to sobie wyobrażasz, wyjedziesz do Warszawy, a kiedy ja będę widział Liama” – zdradziła Łuczenko-Szczęsna.

Dodaje, że nie było problemu z zostawieniem Liama pod opieką babci i dziadka, bo nie karmiła już piersią. Zaznaczyła, że nie pomagają jej żadne nianie.

Artystka została też zapytana o charakter syna. Zdradziła, że jest bardzo charakterny, ale rodzice też są charakterni, także ma mocną osobowość.

Marina bawiła się na tym samym weselu, co Anna Lewandowska. Wybrała zupełnie inną kreację

Piosenkarka do studia ubrała się wyjątkowo skromnie, ale nie można jej zarzucić, że mało stylowo – uwielbiamy jej streetowy styl. Miała na sobie dosyć krótką bluzę, jeansy „rurki” i oczywiście niestandardowe szpilki. Do tego duże kolczyki w kształcie koła marki LV.

Jak Wam się podoba stylizacja Mariny? Wolicie, jak eksperymentuje, czy raczej ubiera się zachowawczo?

Marina Łuczenko-Szczęsna wyłamała się z szeregu – zamiast sukienki założyła kombinezon w kratkę (ZDJĘCIA)

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

Marina w butach na OKRĄGŁYM obcasie: Te buty są straszne, ale Ty wyglądasz pięknie