Wiadomo już, jak będzie wyglądał nowy dom Małgorzaty Kożuchowskiej (zobacz foto) – donosi Fakt. Powierzchnia mieszkalna to jakieś 220 m2.

Na parterze znajduje się duży salon, miejsce na kuchnię i nieduża łazienka. Przez salon można wyjść do pokaźnego ogrodu. Na pierwszym piętrze są trzy pokoje i duża łazienka. Jest też oczywiście garaż, w którym zmieszczą się dwa samochody. Całość, ograniczoną wysokim murem, monitoruje się przez całą dobę. W sąsiedztwie mieszkają m.in. Jolanta Fraszyńska czy Radosław Pazura.

Dom kosztuje prawie 1,5 miliona złotych. Nie jest jeszcze skończony, ale podobno za około miesiąc będzie już można w nim zamieszkać.

Aby zarobić na jego zakup i wykończenie, musi ostro pracować. Dlatego pożegnała się z myślą o porzuceniu serialu \”M jak miłość\” na rzecz nowej, polsatowskiej produkcji, pogodziła ze scenarzystką Iloną Łepkowską i wróci do roli Hanki – czytamy.

Aktorka zadzwoniła do scenarzystki w dniu jej urodzin i ustalono, że Kożuchowska będzie grała jednocześnie w obu serialach. Szykuje się pracowity okres w życiu Małgosi.