Głośny film „Tylko nie mów nikomu” braci Sekielskich wywołał ogromne poruszenie w mediach i sprowokował ludzi do otwartej dyskusji na temat grzechów Kościoła Katolickiego. Teraz sławny dziennikarz śledczy wraz z bratem poinformowali, że przed nami premiera nowego filmu, który będzie kolejną częścią wstrząsającego dokumentu.

NIEWIARYGODNE, jak schudł! Tomasz Sekielski z żoną w sesji dla VIVY

Tomasz Sekielski z bratem zapowiedział premierę nowego filmu

„Tylko nie mów nikomu” było najpopularniejszym, polskim filmem w 2019 roku na platformie YouTube – co może świadczyć o sukcesie, jaki osiągnął Tomasz Sekielski we współpracy z bratem. Dokument, który poruszył temat tabu jakim jest wszystko, co związane z Kościołem Katolickim w przerażający sposób pokazał nadużycia i molestowanie, które od lat jest ukrywane.

Gwiazdy, które BARDZO schudły. Zobaczcie te SPEKTAKULARNE metamorfozy (ZDJĘCIA)

Druga część wstrząsającego dokumentu będzie nosiła nazwę „Zabawa w chowanego”. Dokument będzie opowiadał o wykorzystywaniu seksualnym małoletnich przez księży katolickich w Polsce i próbach ukrywania tego zachowania przez kościelnych hierarchów.

Format ma być podobnie zachowany, jak w przypadku „Tylko nie mów nikomu”. Widzowie mogą spodziewać się kontrowersyjnych scen i szokujących fragmentów rozmowy nagranych oczywiście z ukrycia.

Tomasz Sekielski

scena z: Tomasz Sekielski, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Kiedy premiera drugiej części dokumentu braci Sekielskich?

Drugą część wstrząsającego dokumentu, który ujawnia wyznania ofiar pedofilii będzie do obejrzenia na platformie YouTube, dokładnie tak samo jak w przypadku „Tylko nie mów nikomu”. Dzięki temu każdy zainteresowany będzie mógł bez wychodzenia z domu obejrzeć nowy film. „Zabawa w chowanego” swoją premierę ma zaplanowaną na 28 marca.

TVP odpowiada na Tylko nie mów nikomu

Tomasz Sekielski w swoim internetowym programie odniósł się do informacji mówiących, że prezes Telewizji Polskiej już planuje w jaki sposób powstrzymać produkcję. Dziennikarz zapowiedział, że nic nie powstrzyma go przed pokazaniem prawdy na temat pedofilii w Kościele.

Wiem, że wielu z was niecierpliwie czekało. Czeka też – jak czytam w prasie branżowej – Jacek Kurski, aby w jakiś sposób przykryć nasz film. Myślę, że będzie to film na tyle ważny, mocny, że nawet jeśli Jacek Kurski stanie na głowie, zaklaszcze stopami, to nie przykryje tego, co w filmie pokażemy – powiedział dziennikarz w ostatnim odcinku swojego internetowego show.

Dla wszystkich fanów produkcji braci Sekielskich mamy dobrą wiadomość. Trwa zbiórka na trzeci film, który ma być kontynuacją dwóch wcześniejszych części o Kościele Katolickim.

Bracia Sekielscy na Instagramie:

https://www.instagram.com/p/B5JMgaRHvLs/

Oglądaliście pierwszą część dokumentu „Tylko nie mów nikomu” i czekacie na premierę drugiej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Znamy datę premiery nowego filmu Sekielskich

Tomasz Sekielski miesiąc po operacji zmniejszenia żołądka. Schudł 30 kg! (ZDJĘCIA)

Tomasz Sekielski przeszedł operację ZMNIEJSZENIA ŻOŁĄDKA; pokazał film ze szpitala