Tomasz Sekielski (45 l.), znany dziennikarz śledczy i autor głośnego filmu „Tylko nie mów nikomu”, miesiąc temu poddał się operacji zmniejszenia żołądka. Od lat zmagał się z otyłością – waga dochodziła do 180 kilogramów.

Trochę mnie nie było, ale wracam i to w nowej lepszej wersji bez 4/5 żołądka!!! 😱😱😱Tak, to nie żart. Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie – powiedział dokumentalista tuż po operacji. 

Tomasz Sekielski po operacji zmniejszenia żołądka

Tomasz Sekielski przeszedł operację ZMNIEJSZENIA ŻOŁĄDKA – pokazał film ze szpitala

Dzisiaj był gościem programu „Dzień dobry TVN”. Opowiedział o operacji i zdradził, ile już stracił na wadze!

Niepotrzebnie się obawiałem, głównie to był strach. Człowiek znajduje się w pewnym momencie w takiej sytuacji, że gdy człowiek ma coraz gorsze wyniki badań, że jest nadciśnienie tętnicze, że mogą się zacząć problemy z cukrem, to trzeba reagować – wytłumaczył decyzję o operacji.

Sekielski już miesiąc po operacji zrzucił 30 kg! Przyznaje, że na początku tempo utraty wagi jest bardzo szybkie, ale z czasem maleje.

Dlatego powoli zaczynam treningi. Wcześniej nie było mowy o bieganiu, nawet o spacerach. Mogłem trenować tylko na basenie – powiedział Tomasz.

Co się dzieje z wagą Tomasza Sekielskiego?! (FOTO)

Jednak nie ukrywa, że otyłość jest nadal dla niego zagrożeniem, bo schudł sporo, ale wciąż jeszcze ma dużo do zrzucenia.

Po konsultacji z lekarzami, uznaliśmy wspólnie, ze nie można już czekać, bo to może się źle dla mnie zakończyć. To był bardzo poważny zabieg – 4/5 żołądka usunięte. Teraz wrócę do ćwiczeń, czyli do tego co zacząłem w marcu – zapewnił dziennikarz.

Rafał Maślak skrytykował film Sekielskiego. Teraz przeprasza: Bardzo żałuję wypowiedzianych słów

scena z: Tomasz Sekielski SK: , , , fot. Wojtalewicz Jaros³aw/AKPA

Tomasz Sekielski SK: , fot. Engelbrecht/AKPA