Tomasz Sekielski (45 l.), znany dziennikarz śledczy i autor głośnego filmu „Tylko nie mów nikomu”, od lat zmaga się z nadwagą. W 2012 roku udało mu się schudnąć, ale dopadł go efekt jo-jo. Ważył nawet 180 kilogramów. Dziennikarz postanowił poddać się operacji zmniejszenia żołądka. Opublikował film, w którym pokazał i opowiedział o jej przebiegu.

Rafał Maślak skrytykował film Sekielskiego. Teraz przeprasza: Bardzo żałuję wypowiedzianych słów

Tomasz Sekielski poddał się operacji zmniejszenia żołądka

Sekielski postanowił zawalczyć o swoje zdrowie. Zdradził, że do operacji namówiła go Henryka Krzywonos. Ona dzięki niej straciła 67 kilogramów.

Trochę mnie nie było, ale wracam i to w nowej lepszej wersji bez 4/5 żołądka!!! 😱😱😱Tak, to nie żart. Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie. Zabieg przebiegł bez problemów co jest zasługą doktora Wiesława Pesty i jego znakomitego zespołu z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Składam im WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!! Dziękuję też Heni Krzywonos, która zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji – napisał.

Tomasz opublikował na YouTubie film ze szpitala, gdzie widzimy go w towarzystwie żony.

ZOBACZ TAKŻE:
Sekielski lżejszy o 20 kg.

Tomasz Sekielski wrócił do radia i…do dawnej wagi

Tomasz Sekielski

scena z: Tomasz Sekielski, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Tomasz Sekielski

scena z: Tomasz Sekielski, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Tomasz Sekielski

scena z: Tomasz Sekielski, SK:, , fot. Gałązka/AKPA