Piosenka zapowiada najnowszą płytę Justyny Steczkowskiej, Daj mi chwilę. To już ósma płyta wokalistki – ukaże się 1 czerwca.

Jej producentem jest Bogdan Kondracki, znany z współpracy z m.in. Moniką Brodką, Anią Dąbrowską, Krzysztofem Krawczykiem, Tomkiem Makowieckim i Marylą Rodowicz. Tekst napisała Justyna, zaś muzykę Tomek Bonarowski (m.in. Yugopolis, Krzysztof Krawczyk, Myslovitz, Lipnicka & Porter, Coma, Ewelina Flinta) i wspomniana Dąbrowska.

Teledysk jest leniwy, oglądany jakby zza niebieskiego, grubego szkła – to dzieło Patrycji Woy-Wojciechowskiej, która go wyreżyserowała.

– Razem z Dominikiem Danilczykiem stworzyli niezapomniany, pełen uroku i kobiecości obraz, który mam nadzieję przypadnie Wam do gustu – napisała Justyna na swojej oficjalnej stronie.

Wspominaliśmy również, że Justyna została twarzą zapachu, Bruno Banani, Pure Woman. Perfumy miały zagrać niewielką \”rolę\” w teledysku. Owszem, pojawiają się – ich różowego flakona nie sposób nie zauważyć, chociaż pojawia się przez zaledwie kilka sekund.