Od jakiegoś czasu Selena Gomez (31 l.) pokazuje swoim ponad 400 milionom fanów na Instagramie seksowne zdjęcia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że artystka przez lata przyzwyczaiła nas do wizerunku „dziewczyny z sąsiedztwa”.

Selena Gomez świętowała swoje 31. urodziny przez kilka dni [zdjęcia]

Selena Gomez po raz kolejny zaszokowała i zachwyciła fanów, gdy pokazała zajawkę swojej nowej muzyki. Ociekające seksem Selena Gomez już 25. sierpnia wypuści na rynek nowy singiel. Fani nie mogą się doczekać nowej muzyki, gdyż od dłuższego czasu skupiała się jedynie na promocji swojej marki beauty „Rare” i popularnego serialu „Zbrodnie po sąsiedzku”.

Selena Gomez cała w cekinach i stylizacjach rodem z lat 70. teasuje nowy singiel. Ostatni post na Instagramie polubiło prawie 4 miliony osób.

Selena Gomez promuje nowy singiel

„Przepraszam, nie mogę mnie nie nienawidzić”, nawiązując do niesławnego odcinka „Seksu w wielkim mieście”, w którym Jack Berger zrywa z Carrie Bradshaw przez post-it.

Selena Gomez blondynką. Dobra zmiana na lato?

Od jakiegoś czasu prosicie o nową muzykę […] Ponieważ nie skończyłam jeszcze z SG3, chciałam wydać zabawną piosenkę, którą napisałam jakiś czas temu, która jest idealna na koniec lata, napisała.