Kobiety wszędzie mają te same problemy? Selena Gomez (31 l.) martwi się, że jej najlepsza przyjaciółka Taylor Swift (33 l.) „angażuje się zbyt szybko” w związek z Travisem Kelcem.

HOT! Selena Gomez świeci obfitym biustem w Paryżu

Selena uważa, że Taylor chodzenie na mecze i włóczenie się po Nowym Jorku zaraz po spotkaniu z Travisem to coś bardzo do niej niepodobnego […] Historycznie rzecz biorąc, Taylor zawsze była bardzo prywatna we wszystkim, a teraz, w tym [związku], mówi o tym tak otwarcie, że jest to po prostu bardzo dziwne dla Seleny, wyznało źródło w rozmowie z Page Six.

Przed futbolistą polskiego pochodzenia Travisem Kelcem ostatni długotrwały związek Taylor Swift był z Joe Alwynem, z którym spotykała się przez 6 lat. Przez cały ten okres nie sfotografowano ich razem tyle razy, co przez krótki związek z Kelcym.

Selena Gomez obawia się związku Taylor Swift

Selena Gomez, która podobno uważa nowy związek jej przyjaciółki za „niepokojący” była zaskoczona, gdy tuż po tym, jak go poznała, zobaczyła Swift spędzającą czas z mamą Travisa, Donną Kelce.

Wow! Selena Gomez w wyjątkowo seksownej kreacji

Gomez uważa podobno, że trzymanie się za ręce z Travisem w miejscach publicznych, na oczach paparazzi w ciągu niecałego miesiąca od początku romansu, również jest dziwne. Podobno także odrzuciła kilka zaproszeń na mecze nowego chłopaka przyjaciółki, gdyż nie chce być częścią „medialnego szaleństwa”.

Według doniesień przyjaciółki nie są pokłócone, a Selena Gomez jest jedynie ostrożna w nawiązywaniu relacji z nowym chłopakiem Taylor Swift.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: