Rob Kardashian (33 l.) kilka miesięcy temu zaskoczył swoją metamorfozą. Walczył z nadwagą, a teraz bardzo schudł. Mężczyzna ze względów osobistych zniknął z show-biznesu, nie występował w reality-show „KUWTK”. Teraz staje się coraz bardziej aktywny w mediach społecznościowych.

Rob Kardashian już nie wstydzi się swojego ciała – na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie BEZ KOSZULKI

Rob Kardashian bez koszulki na basenie

Klan Kardashianów wybrał się na wycieczkę do Turks and Caicos z okazji 23. urodzin Kylie Jenner. Poleciał z nimi również Tristan Thompson, były (?) partner Khloe Kardashian. Koszykarz ma bardzo dobry kontakt z Robem.

Na Instagramach obu panów pojawiło się ich wspólne zdjęcie zrobione w basenie. Rob leży na materacu w samych kąpielówkach. Chociaż fotka zrobiona jest z daleka, widać, że bardzo schudł.

Rob Kardashian przyszedł na urodziny Kendall i flirtował z przyjaciółką Kylie (ZDJĘCIA)

 

 

Rob Kardashian pochwalił się PŁASKIM brzuchem. Jak udało mu się schudnąć? (DIETY GWIAZD)

Rob Kardashian zrzucił ponad 20 kilogramów. Jest na diecie wysokobiałkowej, unika węglowodanów i nie sięga już po fast-foody, chociaż pozwala sobie na małe odstępstwa i tzw. „cheat day”. Pije koktajle proteinowe i zielone soki. Z pewnością pomaga mu to, że ma prywatnego kucharza, który pomaga mu w przygotowywaniu posiłków.

 

Rob Kardashian przed zrzuceniem kilogramów

Rob Kardashian przed zrzuceniem kilogramów fot. Fame/Flynet

Rob Kardashian

Rob Kardashian fot. Fame/Flynet