Edyta Pazura i Cezary Pazura wybrali się ostatnio na wycieczkę do Nowego Jorku. Nie straszne im było zwiedzanie z trójką dzieci: 10-letnią Amelię, 7-letnim Antosiem i roczną Ritą.

Przeszłam pieszo z tymi brzdącami około 60 km i zrobiłam ponad 1200 zdjęć. Zwiedziliśmy naprawdę bardzo dużo – napisała Edyta Pazura na Instagramie.

Edyta Pazura i Cezary Pazura w Nowym Jorku

Edyta Pazura u Magdy Mołek: „Należę do osób trochę złośliwych, jak to mówi mój mąż”

Z kolei dzisiaj pochwaliła się, że dała radę z trójką dzieci wrócić sama do Polski. Pazura podzieliła się doświadczeniem z innymi mamami na Instagramie:

Wysyłacie mi mnóstwo wiadomości z prośbą o opisanie lotu do USA z trójką dzieciaków 😇 No tak… Nie było łatwo tym bardziej, że wracałam z NYC sama z całą moją gromadą. Zapraszam Was na blog MaybeBaby gdzie znajdziecie cały post o podróżach z naszymi najmłodszymi – napisała Edyta.

Zaznacza, że podziękowania należą się obsłudze LOT-u, która pomogła jej w opiece nad dziećmi.

Panie Stewardessy zawodowo pomogły mi przy dzieciakach i zajęły się nimi, kiedy musiałam skupić się na najmłodszej Ricie. Ja tylko pilnowałam, żeby Antek i Amelka zawsze odpowiadali: „dziękuje i proszę „ Rita to prawdziwy mały podróżnik. Jak tylko startowaliśmy zasypiała przy mamusi – opowiada żona Pazury.

Dodaje, że podróż poszła sprawniej ze względu na to, że Ritę karmi jeszcze piersią, „co jest niecenione przy takich właśnie dalekich podróżach”.

Pamiętajcie, że przy długich lotach, najlepiej wybierać połączenia na noc. Istnieje duża szansa, że dzieciaki prześpią, a rozrywka pokładowa również pomaga w kryzysowych sytuacjach – radzi.

Edyta Pazura miała już pierwszą ciążę zagrożoną!

Wtrąciła też anegdotkę, że gdy weszła do samolotu z trójką dzieci, pasażerowie biznes class mieli nietęgie miny i nerwy w strzępach, a po wylądowaniu jeden Pan powiedział jej: „To niesamowite, jakie ma Pani grzeczne dzieci”.

Tak proszę Pana- bo my kobiety to najlepsze menadżerki pod słońcem – skwitowała Edyta.

Należy się Edycie pełen podziw, biorąc pod uwagę, jak długi jest lot z Ameryki i jak bardzo roczne dziecko nie potrafi usiedzieć na jednym miejscu.

View this post on Instagram

Wysyłacie mi mnóstwo wiadomości z prośbą o opisanie lotu do USA z trójką dzieciaków 😇 No tak… Nie było łatwo tym bardziej, że wracałam z NYC sama z całą moją gromadą 🧒🏼👩🏼👶🏼 Zapraszam Was na blog MaybeBaby gdzie znajdziecie cały post o podróżach z naszymi najmłodszymi. Link w STORIES 👉🏻 Tu należą się duże ukłony w kierunku całej obslugi @flylot, Panie Stewardessy zawodowo pomogły mi przy dzieciakach i zajęły się nimi, kiedy musiałam skupić się na najmłodszej Ricie 🙌🏻 Ja tylko pilnowałam, żeby Antek i Amelka zawsze odpowiadali: „dziękuje i proszę „ 🧐 Rita to prawdziwy mały podróżnik 🥳 Jak tylko startowaliśmy zasypiała przy mamusi. Tak, tak 🙂 karmię jeszcze piersią 😜 co jest niecenione przy takich właśnie dalekich podróżach ✈️ Pamiętajcie, że przy długich lotach, najlepiej wybierać połączenia na noc 🙂 Istnieje duża szansa, że dzieciaki prześpią, a rozrywka pokładowa również pomaga w kryzysowych sytuacjach 😜 Mała anegdota z podróży 🙂 Gdy wparowałam do samolotu z tą całą moją trójką, pasażerowie biznes class mieli nietęgie miny i chyba nerwy w strzępach😂🤪😂 Po wylądowaniu jeden Pan powiedział do mnie: „To niesamowite jakie ma Pani grzeczne dzieci” Tak proszę Pana- bo my kobiety to najlepsze menadżerki pod słońcem ☀️☀️☀️☀️ @flylot #podrozezdziecmi #razemnajlepiej #podrozerodzinne

A post shared by ✨ Edyta Pazura- Maybe Baby ✨ (@edyta_pazura) on

Cezary Pazura został w Stanach Zjednoczonych, aby spotkać się z Polonią. Zainteresowanie aktorem było ogromne, więc zorganizował aż cztery spotkania w Nowym Jorku i trasę po Chicago i Kanadzie.