Edyta Pazura i Cezary Pazurą mimo krótkiego stażu mają już razem trójkę dzieci: 10-letnią Amelię, 7-letniego Antosia i roczną Ritą. Edyta szybko zaszła w ciążę z pierwszym dzieckiem  – z ogromnym brzuszkiem stała przy ołtarzu (1 maja 2009 roku)

Edyta Pazura o ciąży

Dopiero teraz zdradziła Magdzie Mołek w „Rolach głównych„, dlaczego tak się pośpieszyli z dzieckiem. Prowadząca zapytała, czy zajście w trzecią ciążę było łatwe. Edyta opowiedziała „Nie”, na co Mołek stwierdziła „Dlaczego, jesteś młoda?”. 

Tak się wydaje, że jestem młoda. Pewne choroby, różnego rodzaju powikłania nie zależą od wieku. Ja miałam już problem w zajście w ciążę przy Amelii. Każde moje dziecko to było wspomaganie hormonalne, mocne monitorowanie ciąży przez pierwsze trzy miesiące. To nie jest tak, że my wpadliśmy z Amelią. Oczywiście nie planowaliśmy, że to będzie tak wcześnie, bo okazało się, że te leki, które dostałam zadziałały szybko – po dwóch, trzech miesiącach.

Zaznacza, że nie była to procedura in vitro, a hormonalna kuracja. Natomiast przy trzecim dziecku nie wie, jak by się to skończyło, być może byłoby in vitro.