Meghan i Harry powiedzieli rodzinie o ciąży podczas ślubu księżniczki Eugenii. Zostali skrytykowani za to, że nie poczekali, bo to panna młoda powinna być w tym dniu najważniejsza. Teraz Eugenia i Jack Brooksbank spodziewają się dziecka. Jak zareagowali na to Meghan i Harry?

Meghan i Harry pochwalili się podwórkiem wokół swojej posiadłości. Żona księcia w jesiennej stylizacji

Meghan i Harry reagują na ciążę księżniczki Eugenii

Meghan i Harry według tabloidów są skłóceni z większością członków rodziny królewskiej. Po tym, jak odeszli z monarchii, relacje miały się pogorszyć jeszcze bardziej. Okazuje się jednak, że księżniczka Eugenia nie ma za złe im tego, co zrobili na jej ślubie.

Harry zawsze zwierzał się swojej kuzynce w sprawach kobiet. Nie tylko ufał jej bezgranicznie, ale przyjaciele mówią, że udzielała świetnych rad. Nic dziwnego, że Eugenia jako jedna z pierwszych w rodzinie dowiedziała się o jego związku z Meghan – mogliśmy dowiedzieć się z biografii „Finding Freedom”.

Meghan na ślubie Eugenii. TA stylizacja przypomina kreacje BYŁEJ Harry’ego!

Jak podaje źródło „People”, para wysłała księżniczce prywatną wiadomość z gratulacjami. Bardzo cieszą się z tej radosnej wiadomości.

Księżniczka Eugenia jest W CIĄŻY! Mamy zdjęcie z brzuszkiem

Szczęścia nie ukrywa też mama Eugenii, Sarah Ferguson, która zostanie babcią.

Jestem bardzo podekscytowana wiadomością, że Eugenia i Jack spodziewają się pierwszego dziecka. Nie mogę się doczekać bycia babcią. Powitanie nowego dziecka w rodzinie Yorków będzie momentem wielkiej radości – napisała na Twitterze.

Księżniczka Eugenia w sukni ślubnej

Księżniczka Eugenia w sukni ślubnej fot. Reuters / Forum

Ślub księżniczki Eugenii

Ślub księżniczki Eugenii fot. PA Images / Forum

Meghan Markle z synkiem Archiem

Meghan Markle z synkiem Archiem fot. / Backgrid USA / Forum

Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce

Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce fot. / Backgrid USA / Forum