Kambodżańska aktorka Yubin Shin przemaszerowała po czerwonym dywanie na Festiwalu Filmowym w Cannes, wspierając się na kulach.

Yubin Shin w Cannes

28-letnia aktorka została zauważona na corocznym festiwalu filmowym w Cannes. Na trzech premierach, które odbyły się w weekend, towarzyszyły jej ozdobne kule ortopedyczne.

Dawno niewidziani razem Calista Flockhart i Harrison Ford w Cannes

Yubin najpierw pojawiła się w olśniewającej sukni  z Sima Couture na premierze filmu „Monster”. Z pomocą asystenta udała się na miejsce zdjęć, a następnie oddała kule, aby mogła zostać uwieczniona na fotografiach.

Na kolejnej premierze, „The Zone Of Interest”, Yubin również towarzyszyły jej kule, ale to jej strój przyciągał największą uwagę.

Postanowiła chodzić boso na tej premierze, oddając hołd swojej kambodżańskiej i khmerskiej kulturze. Jej suknia miała barwy flagi Kambodży, a Yubin miała również złotego smoka owiniętego wokół siebie, symbolizującego głębokie związki z dynastiami Khmerów.

Zobowiązuję się dać im uznanie, które zasługują, promując je na całym świecie – niedawno powiedziała Harper’s Bazaar Vietnam, odnosząc się do promowania kambodżańskiej kultury. „..Mam nadzieję zainspirować ludzi do odwiedzenia Kambodży, poznania naszego bogatego dziedzictwa kulturowego i doświadczenia niesamowitego piękna, jakie nasz kraj ma do zaoferowania.

Jessica Mercedes o wyjeździe na festiwal do Cannes, o stylizacjach księżnej Kate i swojej maturze

Na najnowszej premierze, „Firebrand”, Yubin pojawiła się na kulkach w głębokiej, królewskiej niebieskiej sukni od Michaela Cinco. Suknia ta ozdobiona była tysiącami wycinanych laserem kwiatów, co dodawało jej szczególnego uroku.

Forum

Yubin Shin

Forum

Yubin Shin

Yubin Shin/FORUM