Wszystkie oczy zwrócone są na Cannes, gdzie trwa słynny festiwal filmowy. Wczoraj wieczorem goście mieli prawdziwą gratkę, gdyż mogli jako pierwsi obejrzeć najnowszą, 5. część przygód Indiany Jonesa. Harrison Ford (80 l.) wspierany był przez swoją żonę Calistę Flockhart (58 l.). Para rzadko widywana jest razem, od lat oboje unikają życia w świetle fleszy. Może to ich recepta na udany związek?

Dawno niewidziani Calista Flockhart i Harrison Ford wsiadają do samolotu

Harrison Ford pojawił się na czerwonym dywanie w Cannes, by po raz pierwszy zobaczyć długo oczekiwany film. Premiera okazała się najpopularniejszym „biletem” na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes. Nic dziwnego, Indiana Jones to jedna z najbardziej ulubionych postaci w historii kina.

Calista Flockhart i Harrison Ford na festiwalu w Cannes

Para po raz pierwszy poznała się na rozdaniu Złotych Globów w 2002 roku. W tamtym czasie krążyły doniesienia, że ​​Calista Flockhart zwróciła uwagę swojego przyszłego męża, celowo wylewając na niego drinka, ale nominowana do nagrody Emmy aktorka powiedziała później, że tak nie było.

„Ally McBeal” wraca do telewizji. Wszystko co wiadomo o serialu!

Para przez lata utrzymywała szczegóły dotyczące ich związku w tajemnicy, ale od czasu do czasu dzielą się zabawnymi historiami o sobie. Jest między nimi 22 lata różnicy wieku.