Ciekawe czy Meghan Markle spodziewała się, że jej decyzja o odejściu od rodziny królewskiej wywoła aż tak wielką lawinę hejtu?

Księżna, która kilkanaście tygodni temu żaliła się, że czuje się zaszczuta przez tabloidy, teraz stała się ofiarą ogromnej skali nienawistnych komentarzy. Chyba nikt już nie panuje nad moderacją profilu Sussex Royal…

Meghan Markle ZAPROSIŁA dziennikarza na drinka? Nie zostawił na niej suchej nitki

Meghan wrzuciła właśnie nowy post na swoim IG. Pokazała na nim zdjęcia z ostatnich spotkań, jakie miały miejsce w ubiegłym tygodniu w Wielkiej Brytanii – zanim wybuchła afera z odejściem Sussexów z dworu.

Internauci zareagowali na wpis księżnej falą krytycznych komentarzy. Trudno w ich gąszczu znaleźć pozytywne słowa. Tak źle jeszcze nie było.

Wszyscy powinni odlajkować ten profil – piszą internauci.

Zauważcie, jak Meghan ściąga na Harry’ego wszystko, co najgorsze. Najpierw zdradziła swoją własną rodzinę, teraz Harry zrobił to samo. Odciął wszystkie więzy łączące go z bratem, a teraz zerwał relacje z babcią i dziadkiem. Zawsze wiedziałam, że intencją Meghan jest zmienić Harry’ego i wyprać mu mózg tak, by robił wszystko, czego ona zechce – komentują.

Inni zadają Meghan pytania:

Nie szanujesz rodziny. Dlaczego trzymasz dziecko z dala od rodziny? Dlaczego ono wciąż jest w Kanadzie?

MEGXIT rządzi w sieci: MEMY i najlepsze OKŁADKI o odejściu Meghan i Harry’ego z rodziny królewskiej!

Po co wrzucasz takie zdjęcia, skoro rezygnujesz z bycia częścią tej rodziny? Taki wstyd, nie mogę uwierzyć w brak szacunku, jaki okazałaś królowej!

Oddaj tytuł. I pieniądze – piszą ludzie wprost.

Nigdy nie wiąż się z osobą, która nie rozumie powagi posiadania rodziny – pouczają inni.

Podsumujmy: wciąż chcesz tytułu i majątku, podoba ci się ten styl życia, ale jednocześnie chcesz mieć wolność w planowaniu, chcesz mówić, co ci się podoba, jechać dokąd zechcesz… To naprawdę baaardzo miłe…. – komentują zgryźliwie internuauci.

Meghan i Harry chcą być niezależni finansowo. Ile wynosi ich MAJĄTEK?

O, biedna Meghan, nie może znieść ciśnienia wokół swej osoby, nie może tego zrozumieć, jest taką feministką! Oddaj tytuł i wynoś się! Może powinnaś się uczyć od Katarzyny, przyszłej królowej, ona ma tyle klasy! Zapamiętaj to lepiej – grożą jej śledzący jej profil ludzie.

Myślicie, że ludzie przekonają się jednak do decyzji Meghan i Harry’ego? A może to już koniec snu Meghan o byciu księżną?

Fot. Forum, Backgrid USA

Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. James Whatling / MEGA / Mega Agency / Forum