Książę Harry i księżna Meghan wywołali ogromne zamieszanie w związku z wydanym oświadczeniem. Para książęca Sussex postanowiła odłączyć się od rodziny królewskiej! Na dodatek ich oświadczenie wypłynęło bez konsultacji z Królową Elżbietą.

Piers Morgan o Meghan Markle

Książę Harry CHCIAŁ porozmawiać z Królową, ale nie został WPUSZCZONY przez dworzan

Znany gospodarz Good Morning Britain”, Piers Morgan wywołał poruszenie w mediach. Odpowiedział na komentarz jednego ze znanych biznesmenów, który napisał: „Powiedz swoim obserwatorom, co masz przeciwko Meghan. Faktem jest, że cię wystawiła. Chciałeś raz zabrać ją do pubu i od tego czasu nie odbierała twoich telefonów. Gdyby cię poznała, to byłaby inna historia” – napisał Lord Sugar.

Książę Karol ODCINA księcia Harry’ego od pieniędzy

Piers Morgan w ostrych słowach odpowiedział na tweeta: 

a) Ona zaprosiła mnie na drinka

b) (…) Meghan zaprzyjaźnia się z ludźmi, kiedy mogą jej pomóc, ale zostawia ich, jeśli znajdzie kogoś ważniejszego. Nawet ty tego nie robisz, a jesteś wstrętnym człowiekiem.

BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Z@ / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

MoD / Reuters / Forum

MEGXIT rządzi w sieci – MEMY i najlepsze OKŁADKI o odejściu Meghan i Harry’ego z rodziny królewskiej!