Meghan Markle (38 l.) ma trudną i zagmatwaną sytuację ze swoim ojcem Thomasem (75 l.). Mężczyzna nie był nawet na królewskim ślubie swojej córki. Co prawda był wtedy po operacji, ale niektórzy twierdzą, że nawet jeśli byłby w pełni sił, to nie dostałby zaproszenia.

HIT! NOWE, niepublikowane NIGDY zdjęcia z albumu rodzinnego Meghan Markle – pokazał je ojciec księżnej, Thomas

„Thomas Markle: My Story” – ojciec Meghan o jej ślubie

Zagraniczne media spekulowały, że Meghan unika kontaktu z ojcem i nie traktuje go dobrze. Obwiniano nie tylko ją o złe relacje z Thomasem. Ten ponoć z chęcią opowiadał w mediach nieprzyjemne rzeczy na temat córki, za co dostawał pieniądze. Ten jednak to zdementował w dokumencie „Thomas Markle: My Story”, który został wyemitowany w brytyjskiej stacji Channel 5.

Są mi to winni. Royalsi są mi to winni, Harry jest mi to winny, Meghan jest mi to winna. Powinienem dostać zadośćuczynienie za to, co mnie spotkało. Córka mówiła, że na starość się mną zaopiekuje. Jestem stary, więc to czas na to, aby zajęła się ojcem. (…) Ja dla nich nie istnieję, ale Harry chyba nie zdaje sobie sprawy, że jestem częścią ich rodziny. Powinniśmy rozmawiać. Nie ma już 12 lat, żeby być tak wrażliwym – powiedział.

Meghan Markle potajemnie udała się do SCHRONISKA (ZDJĘCIA)

Jak przyznał, od ślubu Meghan i Harry’ego, który miał miejsce w maju 2018 roku, nie miał okazji rozmawiać z córką. Do tej pory nie poznał także swojego wnuka, a o tym, że jego córka jest w ciąży dowiedział się… z radia! Nie krył żalu, że córka nie była w stanie nawet do niego zadzwonić z tak ważną informacją.

Siedziałem w samochodzie i usłyszałem w radiu, że Meghan jest w ciąży. Ludzie żartowali, że „dowiedziałem się o ciąży córki z radia”, ale taka była prawda. To moja córka, mówiąca o moim wnuku. Nie powiedziała mi tego przez telefon, dowiedziałem się z mediów – mówił.

Thomas Markle o ślubie Meghan Markle

W dokumencie trwającym 1,5 godziny opowiedział także o swoich odczuciach, które towarzyszyły mu podczas oglądania ślubu Meghan i Harry’ego (35 l.).

Moja córka wyglądała przepięknie. Marzyłem, abym to ja odprowadził ją do ołtarza. Doceniam to, co zrobił książę Karol, ale przyznaję, że płakałem. Wciąż nie mogę tego zapomnieć. Zazdrościłem mu tej roli – wspomina.

Przyznał też, że to on miał prowadzić Meghan do ołtarza. Jednak przed ślubem umówił się na ustawkę z paparazzi, którzy mieli pokazać jego przygotowania do ślubu. To mocno rozzłościło Meghan i Harry’ego, bo Pałac Kensington, chciał by przed ślubem nie naruszać prywatności pary. Ponoć po tym incydencie podjęto decyzję, że Thomas nie dostanie zaproszenia na ceremonię. Kilka dni później trafił do szpitala. Thomas Markle twierdzi, że chciał przeprosić córkę i rodzinę królewską za swoje zachowanie, ale usłyszał, że ma tego nie robić. Dodał też, że w rozmowie telefonicznej z Harrym, książę rzekomo powiedział Thomasowi, że sam sobie jest winien.

Meghan Markle zaliczyła kolejną wpadkę. To zdjęcie stało się już viralem

Thomas Markle o odejściu Meghan i Harry’ego z rodziny królewskiej

W dokumencie „Thomas Markle: My Story” mężczyzna odniósł się także do odejścia Meghan i Harry;ego z rodziny królewskiej. Powiedział, że jest zażenowany i rozczarowany ich decyzją.

Relacja Thomasa Markle z córką i jej mężem naprawdę jest zawiła. Jak myślicie? Po czyjej stronie leży wina? Wierzycie w słowa ojca Meghan, który kolejny raz opowiada o córce w mediach?

ZOBACZ TEŻ:

Serena Williams o odejściu swojej przyjaciółki Meghan Markle z rodziny królewskiej

Michele Morrone: Czy aktor z filmu „365 dni” ma żonę i dzieci?

Agnieszka Włodarczyk stawia na naturalność. W takim wydaniu wygląda pięknie

 

Meghan Markle Książę Harry

Meghan Markle, książę Harry/fot. Forum

Thomas Markle/fot. Forum