Aleksandra Hamkało jest polską aktorką, której największą popularność przyniosły występy w produkcjach takich jak „Big Love”, „Na dobre i na złe” oraz „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”.

Prywatnie jest związana z Filipem Kalinowskim, z którym w 2012 roku wzięła ślub. Para ma 5-letnią córkę Jagnę, a rok temu na świat przyszło ich drugie dziecko.

Ola Hamkało urodziła! Pokazała siebie i dziecko po porodzie

Ola Hamkało OGOLIŁA 5-letniej córce głowę!

Jak się okazuje rezolutna 5-latka jest ogromną fanką bajek – jeszcze nie dawno temu dziewczynka była zafascynowana „Krainą lodu” i Elsą. Do tego stopnia, że chciała zapuścić włosy, by mieć warkocz taki sam jak główna bohaterka. Jak wyznała jej mama, bezskuteczne próbowała przekonać córkę, że tak gęste włosy są zrobione komputerowo i rzadko występują w naturze:

Do tej pory oczywiście było zapuszczanie warkocza Elsy. Nic nie dawało podparte faktami gadanie, że graficy, którzy tworzyli fryzurę Elsy umieścili tam tych wirtualnych włosów cztery razy więcej niż ma normalny człowiek

Jak to jednak bywa z małymi dziećmi, ich uwagę bardzo szybko pochłania kolejna fascynacja, a poprzednia idzie w kąt. Tak było i tym razem, gdy jakiś czas później mała Jagna obejrzała w kinie z mamą film „Raya i ostatni smok”, który tak spodobał się dziewczynce, że ta zamarzyła o fryzurze głównej bohaterki, o czym wspomniała Aleksandra Hamkało na swoim Instagramie:

Kilka miesięcy temu poszłyśmy z Jagą do kina na film ‚Raya i ostatni smok’. Całkiem spoko był. Odrobinę za dużo bieganko-nawalanki jak dla mnie, ale pacyfistyczny przekaz był w dechę, fajni drugoplanowi bohaterowie i ogólnie na plus. Ale ja nie o tym dzisiaj. Od tamtego czasu moja córka wracała do mnie jak bumerang z tematem wygolenia boku głowy.

Choć aktorka próbowała odwieść córkę od pomysłu, ta pozostawała nieugięta. Ostatecznie Aleksandra zgodziła się na to, by ogolić dziewczynce bok głowy i w tym celu zabrała ją do fryzjera:

Zabrałam ją do mojej fryzjerki, żeby misja miała jak największe szanse na powodzenie

Aktorka podzieliła się na InstaStories fotką z metamorfozy córki. Całość podpisała z dumą:

Kocham ją totalnie. Born to be brave

Ola Hamkało OGOLIŁA 5-letniej córce głowę!

fot. Instagram: olahamkalo

Pozwolilibyście dziecku na taką fryzurę?

Ola Hamkało pokazała, co ĆWICZY w czasie ciąży. „W ciąży ratuje mi życie”

scena z: Aleksandra Hamkało, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Aleksandra Hamkało w ciemnych włosach

Aleksandra Hamkało/fot. AKPA

Aleksandra Hamkało zmieniła kolor włosów. Który lepszy?

Aleksandra Hamkało w seksownej stylizacji.

Aleksandra Hamkało, fot. Baranowski/AKPA.