Ola Jordan (36 l.), tancerka, jurorka kilku ostatnich edycji Tańca z gwiazdami, jest w ciąży.

36-letnia tancerka tańca towarzyskiego jest znana polskim widzom głównie z udziału w Tańcu z gwiazdami. Ola pojawiła się w show jako jurorka kilka edycji wcześniej. Teraz gwiazda podzieliła się z fanami radosną nowiną – niedługo po raz pierwszy zostanie mamą!

Ola Jordan z Tańca z gwiazdami jest w ciąży – zostanie mamą dzięki zabiegowi zapłodnienia in vitro

O tym, że ona i jej mąż, James Jordan, zostaną rodzicami, tancerka poinformowała na swoim Instagramie. Jordan zdradziła również, że długo starała się o dziecko. Wspólnie z mężem przeżywają ogromną radość, bo ich starania zakończyły się szczęśliwie.

Zajście w ciążę nie było dla nas prostą drogą – pisze Ola na Instagramie. – To była długa i bardzo emocjonalna podróż, ale jesteśmy jedną z tych szczęśliwych par. Moje serce wyrywa się w kierunku tych wszystkich par, które wciąż czekają na ten magiczny moment. Będę się za was modlić – pisze Ola Jordan.

O trudach zajścia w ciążę i radości, z jaką Ola i jej mąż oczekują narodzin dziecka, tancerka opowiedziała magazynowi Hello.

W swoim poście na Instagramie przyszła mama dzieli się radością, chwali też męża i cieszy się, bo jej zdaniem James będzie najlepszym tatusiem na świecie.

Gratulujemy przyszłym rodzicom i trzymamy kciuki za szczęśliwy finał ciąży!

https://www.instagram.com/p/B14HWbmJvJs/

scena z: Ola Jordan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Ola Jordan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Blanka Jordan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Ola Jordan, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Ola Jordan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Ola Jordan, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA