Ola Jordan (36 l.), tancerka, jurorka kilku ostatnich edycji Tańca z gwiazdami, jest w ciąży.

36-letnia tancerka tańca towarzyskiego jest znana polskim widzom głównie z udziału w Tańcu z gwiazdami. Ola pojawiła się w show jako jurorka kilka edycji wcześniej. Teraz gwiazda podzieliła się z fanami radosną nowiną – niedługo po raz pierwszy zostanie mamą!

Ola Jordan z Tańca z gwiazdami jest w ciąży – zostanie mamą dzięki zabiegowi zapłodnienia in vitro

O tym, że ona i jej mąż, James Jordan, zostaną rodzicami, tancerka poinformowała na swoim Instagramie. Jordan zdradziła również, że długo starała się o dziecko. Wspólnie z mężem przeżywają ogromną radość, bo ich starania zakończyły się szczęśliwie.

Zajście w ciążę nie było dla nas prostą drogą – pisze Ola na Instagramie. – To była długa i bardzo emocjonalna podróż, ale jesteśmy jedną z tych szczęśliwych par. Moje serce wyrywa się w kierunku tych wszystkich par, które wciąż czekają na ten magiczny moment. Będę się za was modlić – pisze Ola Jordan.

O trudach zajścia w ciążę i radości, z jaką Ola i jej mąż oczekują narodzin dziecka, tancerka opowiedziała magazynowi Hello.

W swoim poście na Instagramie przyszła mama dzieli się radością, chwali też męża i cieszy się, bo jej zdaniem James będzie najlepszym tatusiem na świecie.

Gratulujemy przyszłym rodzicom i trzymamy kciuki za szczęśliwy finał ciąży!

View this post on Instagram

I can’t actually believe I’m writing this but I’m so happy to say James and I are expecting a baby 🤰 We are both so excited to add a little munchkin into our family. We have so much love to share and I know James will be the best daddy ever. He’s actually a real softy and already talking to our baby every day close to my belly. I’ve been with James for over half of my life and I always said I would never love anyone as much as I love him….. but now I will, just in a very different way. I can’t wait to meet this little person growing inside me and give them all the love I possibly can. Please get you copy of @hellomag out tomorrow where we share our story of the joy and excitement of becoming parents. Big thank you to @hellomag for sharing our story of ivf struggles and now the joy of pregnancy. I still can’t believe IM HAVING A BABY 👶 Love you all 😘 P.S. Getting pregnant wasn’t straight forward for us and it’s been a long and emotional journey but we were one of the lucky ones. My heart goes out to all those couples still trying for that magical moment and I’ll always keep a prayer in my heart for you.

A post shared by Ola Jordan (@olajordan) on

scena z: Ola Jordan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Ola Jordan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Blanka Jordan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Ola Jordan, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Ola Jordan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Ola Jordan, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA