Ola Nowak i Nadia Długosz prowadziły kanał „Beksy” stworzony przez „Abstrachuje”. Ogromny sukces kanału przerodził się w instagramową sławę obydwu dziewczyn. Ola Nowak zrzesza na swoim profilu prawie 1, 200 milionów obserwujących. Najczęściej pokazuje swoje luksusowe życie, podróże, wizyty w restauracjach, czy relacje z planu nagrań. Z kolei Nadia jest mniej wylewna na swoich mediach społecznościowych.

Ola Nowak odchodzi z kanału „Beksy”

Ola Nowak z kanału Beksy zrobiła operację BIUSTU?! Eksponuje dekolt i kasuje komentarze

Ola Nowak w Walentynki oświadczyła, że odchodzi z kanału „Beksy„: „Z przykrością muszę przyznać, że moja przygoda jako beksy właśnie się kończy” – powiedziała w ostatnim odcinku.

Youtuberka zaznacza, że nie jest to żaden clickbait ani prima aprilis.

Były to naprawdę przepiękne, ale też ciężkie lata. Dziękuję każdemu z osoba, za to, że poświęciliście swój czas na oglądanie naszych produkcji, za tą niesamowitą miłość i wsparcie. Jest Was tu 1, 800, zrobiliśmy 200 produkcji, jestem z tego niesamowicie dumna. Ja się z Wami żegnam, a wraz z Nadią na kanale będzie występować Ada – powiedziała Ola Nowak na kanale „Beksy”.

Nadia Długosz i Ola Nowak, czyli BEKSY mówią, jak zarobić duże pieniądze w sieci

Teraz z Nadią Długosz będzie występować Adrianna Krysian, która przewijała się już na kanałach różnych youtuberów oraz występowała w serialu „Na sygnale„.