Olga Bołądź, 36-letnia aktorka znana z takich produkcji jak „Botoks”, „Kobiety mafii” i „Chyłka”, zwykle dość oszczędnie epatuje swoim życiem w mediach społecznościowych.Gwiazda tym razem jednak zrobiła wyjątek i pochwaliła się wspólnym zdjęciem z nowym partnerem – Jakubem Chruścikowskim.

Olga Bołądź pokazała nowego partnera – aktorka znowu jest zakochana

Olga Bołądź pokazała nowego partnera

Olga Bołądź po raz pierwszy pochwaliła się związkiem w czerwcu 2020 roku, kiedy para wybrała się w Bieszczady. Wtedy jednak na zdjęciach aktorki było widać jedynie zarys męskiej sylwetki. Teraz aktorka pokazała wspólne selfie zrobione w samochodzie.

Na zdjęciu można zobaczyć gwiazdę całującą w policzek swojego wybranka, która kątem oka zerka w ekran telefonu, kontrolując jakość ujęcia. Z opisu pod zdjęciem wynika, że zakochani wspólnie spędzili noc, czekając na wschód słońca.

Pod postem pojawił się wysyp komentarzy zachwyconych obserwatorów gwiazdy, którzy nie szczędzili komplementów. Ich śladem podążyli znani znajomi pary m.in. Magda Boczarska:

Moja ulubiona para – napisała aktorka znana z filmu „Sztuka kochania”.

OMG! Olga Bołądź już tak nie wygląda. Jest BLONDYNKĄ!

Olga Bołądź – kim jest jej partner?

Nowy partner Olgi Bołądź to 29-letni Jakub Chruścikowski. Z jego instagramowego konta można się dowiedzieć, że jest właścicielem modnych klubów w Warszawie.

Sebastian Fabijański broni Maffashion uderzając w Jessicę Mercedes: „Kopiować Jessicę, to jakby robić ksero z ksero”

Pasują do siebie?

Olga Bołądź

Olga Bołądź fot. Podlewski/AKPA

Olga Bołądź

Olga Bołądź fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Olga Bołądź, Sebastian Fabijański

Olga Bołądź, Sebastian Fabijański, fot. AKPA.