Agnieszka Sienkiewicz jest aktywna na swoim Instagramie, jednak ani razu nie pokazała twarzy swoich dzieci: 5-letniej Zofii i 2-letniej Marii. Można też zauważyć, że prawie w ogóle nie publikuje zdjęć z córkami w sieci.

Agnieszka Sienkiewicz – dzieci

Agnieszka Sienkiewicz SZCZERZE o CIĄŻY: Wiem, że wypada mówić jak cudnie…

Agnieszka Sienkiewicz wczoraj wybrała się na piknik z Moniką Mrozowską i Katarzyną Burzyńską-Sychowicz. Monika pochwaliła się zdjęciem z wczorajszego wypadu. Widzimy, że wszystkie kobiety pozują razem z dziećmi. Widać bardzo wyraźnie ich twarze, nawet córki od Agnieszki. Co na to aktorka? Pod zdjęciem dodała śmiejące się emotikonki.

Instagram vs rzeczywistość … 😅 I tyle na dziś, bo padam ze zmęczenia, a tu jeszcze PIT czeka. Dziewczyny! @katarzyna_burzynska_sychowicz @agnieszka_sienkiewicz_official dzięki za super spacer i piknik 😘❤️
Foto: Jadziunia ❤️  – napisała Mrozowska. 

Agnieszka Sienkiewicz zaskoczyła swoich obserwatorów! Zdecydowała się pokazać najmłodszą córeczkę na swoim profilu instagramowym. Być może za namową Moniki Mrozowskiej albo sama zmieniła zdanie w tej sprawie? Natomiast z okazji Światowego Dnia Sprzeciwu Wobec Bicia Dzieci opublikowała zdjęcie z Marysią, nie zasłaniając przy tym twarzy.

Dziś Światowy Dzień Sprzeciwu Wobec Bicia Dzieci!!!! Ostatnio przeczytałam piękne zdanie: „Nikt nie może zrobić wszystkiego, ale każdy może zrobić coś” – napisała aktorka.

Agnieszka Sienkiewicz pokazała MĘŻA. „Z tym Panem życie to przepiękna podróż!”

Monika Mrozowska krytykowana za liczbę partnerów. „Nie jest mi miło”