Monika Mrozowska, której ogromną popularność przyniósł serial „Rodzina zastępcza”, kilka dni temu urodziła. Na świat przyszła czwarta pociecha aktorki. Mrozowska odkąd ogłosiła, że jest w ciąży regularnie publikowała w sieci zdjęcia zmieniającego się ciała. Po porodzie postanowiła pokazywać zdjęcia syna, a także zdecydowała się na szczere wyznanie.

Ciężarna Monika Mrozowska pije bezalkoholowego SZAMPANA. „To zdjęcie jest społecznie szkodliwe”

Monika Mrozowska o porodzie

Aktorka jeszcze przed rozwiązaniem zdradziła, że jest nieco zaniepokojona, bo to ciąża wysokiego ryzyka. Przed porodem poddała się także testom, by upewnić się, że z dzieckiem jest wszystko w porządku. Choć badania wyszły dobre, to poród i tak musiał odbyć się w specjalistycznej klinice, w razie gdyby doszło do jakichkolwiek powikłań.

19.01.2021 przyszedł na świat Lucjan Maciej A.L A ponieważ poród odbywał się przez cc i był planowaną operacją podwyższonego ryzyka (stan po 3 cc), to chciałabym przede wszystkim podziękować tym wpisem wszystkim osobom, które przyczyniły się do szczęśliwego finału, który nastąpił we wtorek dokładnie o 8:50… – napisała Mrozowska.

Mrozowska przyznała, że dużo zawdzięcza personelowi, a przede wszystkim lekarzowi, który był obecny przy porodzie. Okazuje się, że była przygotowana nawet krew do ewentualnej transfuzji, ale na szczęście poród odbył się bez większych komplikacji.

Tak poprowadził cc, że przy mocno ograniczonej możliwości pozytywnego finału (była przygotowana nawet krew do ewentualnej transfuzji) cała operacja zakończyła się z wynikiem mojej minimalnej utraty krwi (raptem 350 ml ), 10 punktów w skali Apgar dla młodego oraz moim totalnym wzruszeniem, „rozklejeniem się” i powtarzaniem jak mantra „dziękuję, dziękuję, dziękuję”. Pobyt na oddziale był jednym z przyjemniejszych doznań tego typu. To niesamowite jak wiele zależy od ludzi, ich empatii, wrażliwości i wsparcia. Ta nasza droga z Luckiem, nie była taka prosta, ale potrafię docenić ile mieliśmy w tym wszystkim szczęścia – wyjaśniła.


ZOBACZ TEŻ:

Monika Mrozowska pokazała STRASZNE wiadomości. Internauta zaatakował jej 2-dniowe dziecko!

Monika Mrozowska oskarżona o DEPRAWOWANIE dzieci – poszło o kusy kostium kąpielowy

Monika Mrozowska pod PnŚ

Monika Mrozowska/fot. AKPA

Monika Mrozowska na evencie

Monika Mrozowska/fot. AKPA