Niespełna tydzień temu Monika Mrozowska po raz kolejny została matką. Aktorka znana głównie z „Rodziny zastępczej” powitała na świecie swoje czwarte dziecko. Po dość trudnym porodzie wróciła już z maluchem do domu i nawet udało im się udać na pierwszy spacer. Przy okazji pokazała wózek dla dziecka.

Monika Mrozowska pokazała się w bieliźnie cztery dni po porodzie: „Moje piersi są twarde jak kamień, i wielkie jak melony z Biedronki”

Monika Mrozowska pokazała wózek dla dziecka

Aktorka dla swojego syna Lucjana wybrała wózek marki Mutsy. Model, na który się zdecydowała to Nio albo Evo z szarą gondolą i czarnym stelażem. Jeden i drugi to model 2w1, czyli głęboki wózek, który można zmienić w spacerówkę.

Ceny takiego wózka zaczynają się od 3 tysięcy złotych. W zależności od dodatków dobranych do wózka, np. nosidła bądź torby na akcesoria dziecięce – cena wzrasta. Jak widać wózek dobrze będzie sprawdzać się nie tylko na spacerze w mieście, ale także na przechadzce po zaśnieżonym lesie.

Pierwszy spacer! Pojechaliśmy hen hen daleko na naszą wieś. Było tak cicho i spokojnie. Padał śnieg, a w lesie „tuż przed nosem” przebiegło nam stado jeleni. Także… może to było szaleństwo, ale jak robi się coś pierwszy raz, to warto zrobić to dobrze – napisała Mrozowska.

Patrząc na to, że niektóre celebrytki fundowały swoim pociechom wózki za kilkanaście tysięcy złotych, można uznać, że ten, który wybrała Monika Mrozowska jest jednym z tańszych.


ZOBACZ TEŻ:

Monika Mrozowska wspomina czwarty poród. „Była przygotowana krew do ewentualnej transfuzji”

Monika Mrozowska pokazała STRASZNE wiadomości. Internauta zaatakował jej 2-dniowe dziecko!

Monika Mrozowska na evencie

Monika Mrozowska/fot. AKPA

Monika Mrozowska pod PnŚ

Monika Mrozowska/fot. AKPA