44-letni Orlando Bloom pływał na desce (paddleboardzie) w towarzystwie wielkiego żarłacza białego. Tym razem aktor miał na sobie szorty. Niby nic dziwnego w tym, że Bloom był ubrany, ale  końcu znany jest tego, że lubi świecić nagim tyłkiem.

Katy Perry i Orlando Bloom z córeczką w Wenecji. Ale są zakochani! (ZDJĘCIA)

Ukochany Katy Perry wrzucił na swojego Instagrama wideo, które podpisał, „Paddle Boarding With Great Whites” (tłum. pływanie na paddleboardzie z żarłaczem białym). „Kiedy strach staje się twoim przyjacielem, a @themalibuartist uchwyci ten moment”.

W klipie gwiazda „Piratów z Karaibów” wiosłowała w wodzie, podczas gdy złowieszczy, mroczny zarys wielkiego rekina czaił się tuż pod powierzchnią wody, a czasami obok niego.

Orlando Bloom nie miał na sobie żadnego ochraniacza, gdy wyruszał na niebezpieczną wyprawę na desce. Komentatorzy zauważyli, że gdyby rekin zaatakował, aktor nie miałby żadnej szansy. Do obrony miał jedynie wiosło. Mogło dojść do tragedii. Jednak żyje się dla takich emocji, prawda?

Katy Perry i Orlando Bloom na plaży w Santa Barbara. Ich córeczka jest coraz większa (ZDJĘCIA)

Fani momentalnie zaczęli komentować jego wideo, „Co za nieodpowiedzialny typ” – napisała jedna osoba. „Bądź bezpieczny kolego”, napisał inny. „Och, to szaleństwo! ”, dodał trzeci użytkownik. Nie zabrakło również komentarzy jego sławnych obserwatorów, rapper 2Chainz napisał, „o, cholera nie!”.

A jak Wam się podoba zabawa Orlando Blooma w wodzie?