Na ten moment czekaliśmy z zapartym tchem. Już dziś wielki finał najnowszej edycji Top Model. W tym sezonie w szranki stanęły nie tylko piękne panie, ale i panowie. Było bardzo gorąco.

Najwięcej kontrowersji wzbudzał Mateusz Maga. Jego androgyniczna uroda wywołała falę komentarzy. Mateusz odpadł w połowie show. W odcinkach przedfinałowych zaś szansę na wygraną stracili Ola Żuraw i Mateusz Góral. Ostatecznie o nagrodę główną powalczą Marta Sędzicka, Michał Baryza i Osi Ugonoh.

Marta, choć na początku skrytykowana przez Marcina Tyszkę za sztuczny biust, najlepiej ze wszystkim radziła sobie z zadaniami. Trudno się dziwić – ma już spore doświadczenie w branży. Osi postanowiła udowodnić, że ciemnoskóra kobieta też może w Polsce zrobić karierę. Poza doskonałą urodą cechuje ją pracowitość. Jej największą wadą jest jej duży rozmiar stopy, przez co w jednym z odcinków nie wpuszczono jej na pokaz (projektant nie posiadał tak dużych butów). Michał od początku poczynił największe postępy. W ostatnich z sesji udało mu się wyjść poza własne razy i nie pozować sztywno.

Kto jest Waszym faworytem?

&nbsp
Post użytkownika Osi Ugonoh.
Post użytkownika Osi Ugonoh.
Post użytkownika Marta Sędzicka.
Post użytkownika Marta Sędzicka.
Post użytkownika Michał Baryza.
Post użytkownika Michał Baryza.