Który typ dziewczyny jest gorszy? Niewierna czy będąca przy tobie dla fortuny?

O zdanie należałoby spytać Roberta Pattinsona (28 l.), wygląda na to, że aktor ma doświadczenie z dwoma typami pań.

Przez kilka lat Robert dzielnie znosił upokorzenia, które zafundowała mu Kristen Stewart. Aktorka zdradziła Roba z Rupertem Sandersem, a ich zdjęcia przedstawiające kochanków w intymnej sytuacji obiegły cały świat. Chyba nie można zafundować gorszego ciosu swojej drugiej połówce. Jedak Rob wybaczył Kris i po tej aferze dali sobie jeszcze jedną szansę. Mimo starań, cień zdrady ciągnął się za aktorami i w końcu ich drogi ostatecznie się rozeszły.

Od kilku miesięcy Robert jest, wydaje się szczęśliwym, chłopakiem brytyjskiej piosenkarki, FKA Twigs (27 l.). Teraz ich spokój i sielankę niszczy magazyn OK! oskarżając gwiazdkę o… interesowność.

Niewątpliwie związek ze sławnym hollywoodzkim aktorem wpłynął pozytywnie na karierę piosenkarki – nagle zaczęła być rozpoznawana i doceniana w USA. Ponadto szybko wprowadziła się do domu ukochanego i wyprowadziła na zakupy jego kartę kredytową.

Zawsze żyła ponad stan, kocha wydać pieniądze, tym bardziej nie swoje. Rob aktualnie jest bez pracy, chciał skupić się tylko na niej – zabiera ją na wycieczki, randki, zawsze za wszystko płci, bo jest tak wychowany. Jednak, gdy skończą mu się pieniądze ona go zostawi – relacjonuje świadek.

Czyżby Rob wpadł z deszczu pod rynnę?

Ostry zarzut pod adresem FKA Twigs!

Ostry zarzut pod adresem FKA Twigs!

Ostry zarzut pod adresem FKA Twigs!

Ostry zarzut pod adresem FKA Twigs!