Ostatnio księżna Kate nie pojawiła się na dwóch ważnych wydarzeniach m.in. na Tusk Awards – był tam tylko książę William. W oświadczeniu pałac zapewnił, że chodzi o dzieci. Teraz dowiedzieliśmy się, że nie dołączy do niego podczas kolejnej oficjalnej podróży. Czyżby była w ciąży?!

Księżna Kate POMIJA dwa ważne wydarzenia – nie pojawi się obok Williama z powodu DZIECI

Księżna Kate nie dołączy do Williama podczas oficjalnej podróży

Kate Middleton pierwszy trymestr każdej swojej ciąży znosiła źle – cierpiała na bardzo silne mdłości. Często wtedy opuszczała różne wydarzenia, bo po prostu musiała odpoczywać.

Teraz historia się powtarza. Jak oficjalnie podano, książę William wyrusza w czterodniową podróż na Bliski Wschód. Niestety, Kate nie będzie mu towarzyszyć.

Księżna Kate BŁAGA o to księcia Williama. Ma już dość

Książę Cambridge odwiedzi Kuwejt i Oman w dniach 1-4 grudnia. Podczas trasy książę złoży hołd historycznym związkom Wielkiej Brytanii z Kuwejtem i Omanem oraz podkreśli silne powiązania i współpracę w wielu obszarach, w tym w edukacji, środowisku i obronie – czytamy.

Nie uwierzysz co powiedziała niania rodziny królewskiej o dzieciach Kate i Williama!

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Nie podano oficjalnego powodu, dlaczego Kate z nim nie poleci. Być może chce zadbać o to, aby jej starsze dzieci – George i Charlotte wywiązały się z obowiązków szkolnych przed przerwą świąteczną. Pojawiły się jednak plotki, że może być w ciąży, skoro co raz częściej opuszcza różne wydarzenia.

 

księżna Kate

Księżna Kate fot. Forum/Zuma Press

Księżna Kate i książę William fot. Forum/REUTERS

Księżna Kate

Księżna Kate fot. Forum/PA Images