Arkadiusz Milik w Walentynki przyznał w końcu, że spotyka się z influencerką, Agatą Sieramską. Opublikował ich wspólne zdjęcie z restauracji na swoim Instagramie. Para już pół roku wcześniej była widziana na spacerze w Warszawie.

Arek Milik z nową ukochaną w Paryżu. To nagranie przebija nawet film Woody’ego Allena

Arkadiusz Milik i Agata Sieramska tuż po meczu z Francją

Arkadiusz Milik wcześniej spotykał się z Jessicą Ziółek. Przez lata tworzyli udany związek, a kiedy gruchnęła wiadomość o ich rozstaniu, nikt nie mógł w to uwierzyć. Internauci nagle zauważyli, że Jessica nie nosi już pierścionka zaręczynowego, a piłkarz zmienił status związki na Facebooku na „wolny”.

Arkadiusz Milik ostatnio pochwalił się nową dziewczyną. Jego EX też jest już zakochana

Teraz Arkadiusz Milik jest zakochany w Agacie Sieramskiej. Influencerka jest bardzo wysportowana i prowadzi profil instagramowy poświęcany tematyce fitness – trochę jak Anna Lewandowska. Można zauważyć, że piłkarz Juve stracił dla niej głowę.

Ukochana piłkarza przyleciała do Katru na mecz z Argentyną i Francją. Pomiędzy meczami opalała się z Anną Lewandowską, a na trybunach siedziała między innymi z Mariną Łuczenko.

Co robi Agata Sieramska, kiedy Arkadiusz Milik z Reprezentacją w Katarze? Ten post rozpalił internautów

Tu po przegranym meczu z Francją Arek i Agata wsiedli w samolot i polecieli odpoczywać na egzotyczną wyspę oblaną turkusową wodą. Widok nieziemski! Widzimy, że z lotniska udali się helikopterem do miejsca docelowego, gdzie piłkarz będzie odpoczywać po Mistrzostwach Świata.