Jessica Ziółek przez ponad 10 lat była związana z piłkarzem Arkadiuszem Milikiem. Fani pary czekali już na ślub po tym, jak się zaręczyli w Grecji, ale zamiast tego usłyszeli o rozstaniu w 2021 roku. Internauci nagle zauważyli, że Jessica nie nosiła już pierścionka zaręczynowego, a piłkarz zmienił status związki na Facebooku na „wolny”.

Jessica Ziółek o ślubie i rozstaniu z Arkiem Milikiem. Nadal mają kontakt? (WIDEO)

Kim jest nowa dziewczyna Arka Milika?

Jessica Ziółek 8 miesięcy po rozstaniu znalazła sobie nową miłość i to znów z piłkarzem Miłoszem Mleczko, który jest młodszy od niej o 4 lata. Para jest już po zaręczynach.

Z kolei Arkadiusz Milik  jest zakochany w Agacie Sieramskiej, która jest bardzo wysportowana i prowadzi profil instagramowy poświęcany tematyce fitness. Można zauważyć, że piłkarz Juve stracił dla niej głowę. Para spędza ze sobą bardzo dużo czasu, a Agata osobiście zawozi ukochanego na spotkania Reprezentacji Polski i kibicuje z trybun stadionu Juve.

Arkadiusz Milik ostatnio pochwalił się nową dziewczyną. Jego EX też jest już zakochana

Ostatnio nawet Agata opublikowała w sieci piękne zdjęcie z trybun, na którym pozuje w szarym futerku z uśmiechem na twarzy. Piłkarzowi na tyle spodobało się to zdjęcie, że udostępnił je na swoim InstaStory.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agata Sieramska (@agata.sieramska)

Z kolei dwa dni temu obydwoje opublikowali swoje wspólne zdjęcie, na którym się obejmują i wyglądają niezwykle elegancko. Jak można się domyślać, tego dnia wybrali się na randkę.

Jessica Ziółek po raz pierwszy ujawnia kulisy rozstania z Milikiem: „Być może ta przerwa miała imię”