Po ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego nie opadły jeszcze emocje. Mimo że minęło już trochę czasu zainteresowanie parą stało się jeszcze większe. Wszystko to doprowadziło do tego, że Meghan i Harry pragną na jakiś czas usunąć się z życia publicznego (więcej informacji TU).

Tak mówią do siebie Meghan i Harry, kiedy zostają sami

Meghan mimo że ma ogromną rzeszę fanów i cieszy się znaczenie większą popularnością niż księżna Kate, nie radzi sobie z emocjami związanymi z natłokiem obowiązków. Dodatkowo dochodzi presja związana z zajściem w ciążę.

Czekamy na informację o ciąży Meghan, która pojawi się pewnie lada dzień.

W zagranicznej prasie pojawiły się spekulację na temat rzekomych imion potomków książęcej pary.

Pamela Redmond Satron uważa, że chłopiec będzie miał na imię Alvin. Dziewczynka będzie miała na imię Diana, lub Artemida.


Diana to najbardziej oczywisty wybór dla imienia córki Meghan i Harry’ego, szczególnie, że William i Kate złamali nieco królewskie zasady, dając księżniczce Charlotte na jedno z imion Diana. Jednak Harry i Meghan mogą pójść o krok dalej i dać swojej córce tak na pierwsze (…) Diana to imię rzymskiej bogini księżyca i polowania. Jej greckim odpowiednikiem jest Artemida, która jest alternatywą dla Diany

– poinformowała.

Myślicie że będzie to Diana, czy Artemida?

OTO jak będą mieli na imię dzieci Meghan Markle i księcia Harry'ego!