Książę William i księżna Walii przyjęli „model wychowania w stylu Middleton” i chcą, aby ich dzieci postrzegały ich jako „najlepszych przyjaciół”, twierdzi ekspert.

Książę William i księżna Kate chcą być dla swoich dzieci przyjaciółmi

Książęca para, oboje w wieku 40 lat, przyprowadziła całą trójkę swoich dzieci – dziewięcioletniego księcia Jerzego, siedmioletnią księżniczkę Charlotte i czteroletniego księcia Louisa – na nabożeństwo bożonarodzeniowe w posiadłości Sandringham w miniony weekend. To skłoniło ekspertów do wypowiedzi na temat przyjętego przez nich modelu wychowania swoich dzieci

Książę William jest obrzydliwie bogaty. Skąd się wziął jego majątek?

W rozmowie z Ok!, królewski ekspert Duncan Larcombe powiedział, że jest oczywiste, że książę i księżna Walii czerpali inspirację z rodziców Kate, Carole (67 l.) i Michaela (73 l.), w jaki sposób wychowują swoje dzieci.

Ekspert przyznał, że wychowanie księcia Jerzego ma swoje „podobieństwa” do wychowania księcia Williama (on także będzie dziedziczył tron, ale rodzina książąt Walii uchodzi za znacznie „cieplejszych”, podobnie jak Middletonowie.

„William oparł wychowanie swoich dzieci na modelu Middleton – trójka dzieci, zamożni, ale ciężko pracujący rodzice i dużo miłości w domu. – powiedział ekspert. „Kiedy Kate skończyła dwadzieścia kilka lat, miała matkę i ojca na liście swoich najlepszych przyjaciół. Do tego dążą William i Kate ze swoimi dziećmi.

Kate i William z dziećmi na świątecznym koncercie. Charlotte wygląda jak mama

Księżna Walii spędziła większość swojego dzieciństwa w Bucklebury w Berkshire i ma dwójkę młodszego rodzeństwa Pippę (39 lat) i Jamesa (35 lat).

Występując w podcaście Giovanna Fletcher Happy Mum, Happy Baby w 2020 roku, Kate otworzyła się na temat swojego „bardzo szczęśliwego” dzieciństwa i pochwaliła „ogromne poświęcenie” rodziców dla niej i jej rodzeństwa.

Ale w przeciwieństwie do dzieciństwa księżnej Walii, ekspert podkreślił, że rodzina Walii odczuwa presję bycia w centrum uwagi.

Książę Harry był przerażony reakcją Williama na jego odejście z rodziny królewskiej

W związku z tym Robert mówi, że książę i księżna Walii ułatwiają swoim dzieciom życie królewskie, powoli pokazując je publicznie – ostatnio w Boże Narodzenie i podczas kolędowania księżnej w Opactwie Westminsterskim.

Co więcej, królewska ekspertka, Katie Nicholl, twierdzi, że para powiedziała swojemu najstarszemu synowi, że pewnego dnia zostanie królem – ale byli świadomi, że nie obciążają go jeszcze „poczuciem obowiązku”.

Ekspert stwierdził, że George, Charlotte i Louis mają „najbardziej zwyczajne wychowanie ze wszystkich pokoleń królewskich dzieci” po tym jak przeprowadzili się do Windsoru na początku tego roku.

Książę i Księżna Walii, którzy wcześniej mieszkali w Pałacu Kensington, latem przenieśli się wraz z dziećmi do Adelaide Cottage w posiadłości Windsor.

Kate i William pokazali tegoroczną świąteczną kartkę. Internauci zwrócili uwagę na spodnie Kate

„Podjęli bardzo odważną decyzję o przeprowadzce do Windsoru, aby mogli wieść spokojniejsze, którym nie mogli się cieszyć w centrum Londynu. – dodała.

Podczas gdy książę William i książę Harry uczęszczali do Eton, para królewska zapisała całą trójkę swoich dzieci do szkoły Lambrook – która kosztuje 21 000 funtów za semestr.

Harry i Meghan zbierają obelgi, a król Karol tańczy horę. 38 lat po jego słynnych wyczynach breakdance [wideo]

Ekskluzywna szkoła, która znajduje się na terenie prywatnym o powierzchni 52 akrów i tylko 10 minut jazdy od nowego domu rodziny, ma na miejscu jagnięta, a także ule, aby zachęcić uczniów do lepszego poznania otaczającego krajobrazu naturalnego.

Oprócz tego, George, Charlotte i Louis będą mogli cieszyć się zajęciami, takimi jak pszczelarstwo i nurkowanie podczas pobytu w chrześcijańskiej szkole przygotowawczej, która jest również znana z organizowania wieczorów o Harrym Potterze.

 

Britain’s Prince William, Prince of Wales, Forum

Britain’s Prince William, Prince of Wales,  Forum

Members of the Royal Family attend Easter Church at St Georges Chapel, Windsor Castle, Windsor, / Forum

Members of the Royal Family attend Easter Church at St Georges Chapel, Windsor Castle, Windsor, Berkshire, UK, on the 17th / Forum