Oto nowa Miss Polski! Kim jest Anna-Maria Jaromin?
Czym się zajmuje i kim jest jej chłopak?

Anna-Maria Jaromin zwyciężyła konkurs Miss Polski 2020. 22-latka pokonała rywalki i to na jej głowie pojawiła się korona. Czym zajmuje się na co dzień i co wiemy o jej życiu prywatnym?
Wkrótce poznamy Miss Polski. Takich wyborów jeszcze NIE BYŁO
Anna-Maria Jaromin została Miss Polski
Anna-Maria Jaromin walczyła o zwycięstwo z 22 kandydatkami. Podczas gali pokazała się m.in. w sukni ślubnej, stroju kąpielowym czy kolekcji casual Violi Piekut.
Nowa Miss Polski ma 22 lata i pochodzi z Katowic. Na co dzień studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne ze specjalizacją psychokryminalistyka. Jej pasją jest jazda konna.
Joanna Liszowska na finale Miss Polski zaszalała z kreacją. Co za DEKOLT

Anna-Maria Jaromin – Miss Polski 2020, fot. Kurnikowski/AKPA
Zajrzeliśmy na jej Instagram, aby dowiedzieć się więcej. Anna-Maria interesuje się również muzyką i tańcem. Grała na gitarze i trenowała balet oraz pływanie.
Pewnie nie wiecie tego, że przez 4 lata uczyłam się grać na gitarze 🎸
Niestety moja gitara od paru lat tylko leży i czeka, aż w końcu powrócę do tej pasji. 😅Nie wiecie też, że jako mała dziewczynka trenowałam balet. 👧🏻🩰 Bardzo podobały mi się stroje baletnic, które kojarzyły mi się z królewnami i właśnie dlatego moim marzeniem było zostać tańczącą królewną. 👸🏻- napisała.
Znamy finalistki Miss Polski 2020! Przedstawiamy piękne kandydatki (ZDJĘCIA)
Serce pięknej Anny-Marii jest zajęte. Na jej profilu nie brakuje zdjęć z ukochanym Jakubem.

Anna-Maria Jaromin na gali Miss Polski fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna-Maria Jaromin, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
ANNA | 21 stycznia 2021
SLICZNA DZIEWCZYNA NARESZCIE NATURALNA URODA ,PIEKNE RYSY TWARZY , SWIETNA FIGURA BRAO
lady | 20 stycznia 2021
Naprawdę, naprawdę, chciałabym napisać coś miłego, ale..nie ma co.
No | 19 stycznia 2021
Brzydka
Kaśka | 19 stycznia 2021
Dziewczyna z numerem 3 sporo łądniejsza była i niestety szkoda że decydujący głos miało jury skłądajace sie tylko z kobiet
Regina | 13 grudnia 2021
To prawda.Od wielu lat w Polsce wybiera się tuzinkowe piękności. Nic w nich nie uderza. Dlatego jesteśmy bez szans w światowych wyborach.