Biegała po przepięknych piaszczystych plażach Kalifornii i pływała w wodach Oceanu Spokojnego rozbudzając zmysły milionów telewidzów z całego świata. Przez lata Polacy mogli tylko pomarzyć o spotkaniu z nią na żywo. Wreszcie jednak seksowna ratowniczka ze Słonecznego patroluC.J. Parker, czyli Pamela Anderson przyleci do Polski.

Seksbomba weźmie udział w Warsaw Comic Conie, czyli konwencie fanów filmów, seriali, książek i gier. Podczas imprezy gwiazda Hollywood spotka się z fanami, będzie także rozdawać autografy i pozować do pamiątkowych zdjęć.

Oprócz niej w imprezie udział weźmie szereg innych międzynarodowych gwiazd filmów i seriali – głównie fantasy i science fiction. gośćmi imprezy będą m.in.: Julian Glover – znany z wielu świetnych ról w tym w Gwiezdnych Wojnach czy filmie o przygodach Jamesa Bonda, a ostatnio z postaci Wielkiego Maestera Pycelle’a z kultowego serialu HBO Gra o tron, Holland Roden, grająca jedną z głównych ról w superpopularnym wśród młodzieży serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak, Michael Malarkey – amerykański aktor i piosenkarz, jeden z głównych aktorów Pamiętników wampirów, Trevor Stines – młody Amerykanin znany z fantastycznej telewizyjnej serii Riverdale oraz Norweg – Henrik Holm z serialu SKAM (Wstyd).

Na Warsaw Comic Con warto przyjechać nie tylko ze względu na gwiazdy. Atrakcjami imprezy będą także spotkania z autorami fantasy i science fiction, a także strefy tematyczne: filmów i seriali fantasy, komiksów, gier bez prądu (figurkowych, karcianych i planszowych), oraz rywalizacje cosplayerów, czyli ludzi którzy charakteryzacją i grą aktorską wcielają się w postacie z filmów i komiksów.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 24-26 listopada 2017 w Ptak Warsaw Expo – ogromnym centrum targowo-kongresowym, położonym w warszawskim Nadarzynie, 15 minut jazdy samochodem z centrum stolicy. Niezmotoryzowani dojadą na wydarzenie bezpłatnym autobusem, który kursować będzie z i do centrum stolicy co 15-30 minut.

Bilety oraz karnety (wielodniowe) na festiwal dostępne są na www.ebilet.pl.
Szczegóły imprezy na warsawcomiccon.pl oraz www.facebook.com/ComicConWarsaw/

Pamela Anderson w Polsce!

Pamela Anderson w Polsce!