Izabella Miko była naszą wielką nadzieją w Hollywood, zaraz po Joannie Pacule i oczywiście Weronice Rosati. Niestety podobnie, jak jej koleżanki z polskim paszportem mimo niewielkich sukcesów, nigdy nie stała się hollywoodzką gwiazdą klasy A, nawet nie doszła do bycia gwiazdą klasy B. Mimo wszystko nadal trzymamy kciuki!

Izabella Miko o kulach wraca do Los Angeles

Profil na Instagramie Izy Miko obserwuje ok 100 tysięcy osób. Followersi co jakiś czas dostają dawkę pięknym zdjęć aktorki i tancerki, a w tym zabawnych filmików. Teraz Miko wrzuciła na swój profil wideo, na którym tańczy przy drzewku kukurydzy, jak przy rurze w klubie ze striptizem. O co chodzi?

Iza Miko tańczy z drzewkiem kukurydzy

Po raz pierwszy zasadziłam kukurydzę! […] Pan Bill Shmates jest jednym z największych właścicieli gruntów rolnych w USA (także na całym świecie) wszystkie te rośliny spożywcze są „w tajemniczy” sposób niszczone, a jedzenie po prostu smakuje okropnie (nawet warzywa i owoce na rynku rolniczym nie smakują tak, jak kiedyś) ważne jest, aby nauczyć się uprawiać własną żywność i wytwarzać własny nawóz – napisała Iza Miko.

Fatalna wpadka Izy Miko na ściance

Aktorka od lat promuje zdrowy tryb życia i odżywiania. Jest też właścicielką marki EkoMiko, która w międzyczasie przeobraziła się w markę produkującą ekologiczne świeczki EkoMikoCandles. Zatem taniec z kukurydzą wyjaśniony…

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Izabella Miko

Izabella Miko, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Izabella Miko fot. Majewski/AKPA

Fot. AKPA

fot: AKPA 5.04.2008r., fot. Jacek Kurnikowski/AKPA Na zdj. Izabela Miko, Maciej Zakościelny