Pamiętacie „Listy do M.”, czyli pierwszą, świąteczną komedię? Cóż, jesteśmy pewni, że tak. I choć od premiery tego filmu minęło już 10 lat (!), produkcja wciąż jest na topie. Do tej pory powstały już jej 4 części. Część bohaterów zmieniała się, ale byli i tacy, których losy obserwowaliśmy w więcej niż jednej serii. A jedną z takich postaci był Kostek. Pamiętasz tego rezolutnego chłopca? W jego rolę wcielił się Jakub Jankiewicz.

„Listy do M.4”. Warto wydać 15 złotych na film? [RECENZJA]

Jakub Jankiewicz – jak dziś wygląda Kostek z „Listów do M.”?

Jakub urodził się w 2003 roku. Gdy miał 7 lat pracował już na planie. Współpraca przy projekcie „Listy do M.” była jego pierwszym doświadczeniem z pełnometrażową produkcją. Chłopiec zagrał później także w drugiej części filmu. Jednakże jego przygoda z filmem na tym się nie zakończyła. Jankiewicza mogliśmy oglądać między innymi w „Ojcu Mateuszu”, „Echu serca”, „Komisarzu Alexie” czy „Królu”.

A czym zajmuje się Jakub w wolnym czasie? Aktor ma wiele zainteresowań. Chłopak chętnie tańczy, rysuje, śpiewa i gra na saksofonie. Jak dziś wygląda? To naprawdę przystojny facet! Zresztą zobaczcie sami!