“Listy do M” to polski film komediowy z 2011 roku, w reżyserii Mitji Okorna. W filmie drogi życiowe kilkunastu osób zmieniają się i wzajemnie krzyżują w czasie świąt Bożego Narodzenia. W obsadzie pojawiło się wiele znanych nazwisk, m.in Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Agnieszka Wagner, Paweł Małaszyński, Beata Tyszkiewicz i wielu innych. „Listy do M” okazał się ogromnym hitem i cieszył się tak dużym sukcesem, że od tamtej pory powstało aż pięć kolejnych części filmu. Piąta odsłona hitu miała premierę w 2022 roku.

Premiera filmu „Listy do M. 5”. Tomasz Karolak z córką, ależ wyrosła! Mateusz Banasiuk blondynem, Agnieszka Dygant cała na czarno

Maciej Stuhr powraca w szóstej części „Listów do M”? Aktor przyłapany na planie filmowym

Choć mogłoby się wydawać, że nie da się już wymyślić nic nowego w temacie bożonarodzeniowej komedii romantycznej, twórcy „Listów do M” nie rezygnują i jakiś czas temu zapowiedzieli powrót uwielbianego przez Polaków hitu. Rozpoczęły się prace nad kolejną, szóstą już częścią. Teraz informator portalu Świat Gwiazd zdradził, czyje losy będziemy mieli okazję śledzić tym razem:

Będzie Tomasz Karolak w roli świętego Mikołaja. A także Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat i Marysia Dębska z 5. części. Pojawią się też zupełnie nowi bohaterowie i nowe twarze, które teraz są dyskutowane w gronie producentów.

To jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ jak podkreśla portal, do szóstej części „Listów do M.” powróci dawno niewidziany bohater! Maciej Stuhr miał zostać przyłapany na planie zdjęciowym, choć wcześniej w jednym z wywiadów zarzekał się, że nie zamierza brać udziału w kolejnych częściach filmu (aktor wystąpił w dwóch pierwszych odsłonach świątecznego hitu):

Miałem rozmowę z producentami filmu „Listy do M.”. Uważam, że pierwsza część była naprawdę przyzwoita i nie musimy się jej wstydzić. Teraz zamienia się to powoli w serial, z którego się troszkę wymiksowałem, bo brakuje mi tej odwagi – tłumaczył w programie „DKF” Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

Czyżby jednak udało się go namówić na powrót? A może pojawi się tylko gościnnie w jednej scenie?

Maciej Stuhr debiutuje z 24-letnią córką Matyldą na premierze filmu „Fuks 2”

pasekkozak

scena z: Maciej Stuhr, Katarzyna Błażejewska-Stuhr, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Maciej Stuhr, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Na zdj.: Maciej Stuhr, Fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Maciej Stuhr, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Maciej Stuhr

Maciej Stuhr, fot. Piętka Mieszko/AKPA.