Paparazzi sfotografowali w Los Angeles Ashley Tisdale (38 l.) pierwszy raz od roku. Aktorka po incydencie z września 2022 starała się raczej bywać poza radarem dziennikarzy. Teraz fani uważają, że zmieniła się nie do poznania.

Ashley Tisdale pokazała zdjęcie biustu po usunięciu implantów

Ashley Tisdale jest pozwana w związku z wypadkiem samochodowym, który miał miejsce w zeszłym roku, w wyniku którego poszkodowana doznała poważnych obrażeń. 31 sierpnia ofiara wypadku złożyła do sądu dokumenty, w których oskarża byłą gwiazdę Disney’a o „rażące zaniedbanie” w związku z wypadkiem samochodowym, który miał miejsce 6 września 2022 roku na Hollywood Boulevard w Los Angeles.

Według poszkodowanej Ashley Tisdale jechała, „niedbale i lekkomyślnie” i obwinia ją za wypadek.

Odmieniona Ashley Tisdale pozwana za wypadek

Prawnik poszkodowanej wyznał w rozmowie z TMZ, że jego klientka czekała na skręt w lewo, gdy aktorka zmieniła pas i w ten sposób spowodowała kolizję. Adwokat zarzucił również, że Tisdale zrobiła „wielkie zamieszanie” i zaczęła obrzucać poszkodowaną wyzwiskami.

Ashley Tisdale w 4. miesiącu ciąży

Poszkodowana ma podobno, „poważne obrażenia szyi i pleców”, a koszty medyczne przekroczyły 140,000 dolarów. Ofiara wypadku samochodowego z udziałem Ashley Tisdale zarzuca jej również to, że w wyniku stłuczki poniosła również starty na podłożu społecznym, a do tego miłość, ochronę i firmę.

Fot. Phamous / BACKGRID / Backgrid USA / Forum