Rodrigo Alves (36 l.), który rozpoznawalność zyskał za sprawą upodobnienia się do lalki Kena – w Nowym Roku postawił na drastyczne zmiany. Rodrigo w styczniu poinformował fanów, że zmienił płeć i został żywą Barbie. Przeszedł niezliczoną ilość operacji plastycznych, po których nabawił się poważnych komplikacji a mimo to nie zamierza zrezygnować z pójścia pod nóż kolejny raz!

Żywy Ken zamienił się w Barbie; mamy najnowsze ZDJĘCIA

Żywy Ken/Barbie uzależniony od operacji plastycznych?

Alves jest osobą publiczną, występuje w TV, gdzie chwali się zoperowanym ciałem. Żywy Ken swego czasu zrobił sobie nawet sztuczny kaloryfer na brzuchu, co świadczy o tym, że jest zagorzałym fanem najróżniejszych operacji plastycznych. Nie ukrywa, że poddał się ponad 150 zabiegom, żeby upodobnić się do lalki!

Brazylijczyk poinformował na swoich social mediach, że rok 2020 rozpoczął od wszczepienia implantów w biust. Wyjawił, że od zawsze wewnętrznie czuł się kobietą. Poprosił fanów, by od teraz nazywać go Roddy.

Jestem kobietą i zawsze miałam kobiecy mózg. Teraz moje ciało pasuje do mojego umysłu – powiedziała w jednym z wywiadów Robby

Oprócz operacji plastycznych Alves przyjmuje hormony. Od teraz nosi długie włosy, mocny makijaż i kobiece ubrania. Nie rezygnuje nawet ze szpilek. Jego twarz wygląda bardzo sztucznie, a patrząc na nos można odnieść wrażenie że zaraz ODPADNIE.

Rodrigo Alves

Fot.Forum/Backgrid UK

Rodrigo Alves

Fot.Forum/Backgrid UK

Żywy Ken został żywą Barbie:

https://www.instagram.com/p/B8CRPGAl_x_/

ZOBACZ WIĘCEJ:

Żywy Ken zdradził, której operacji żałuje najbardziej. Nie uwierzysz!

Żywy Ken pokazał nagie, PRZEROBIONE pośladki!

„Żywa Barbie bez żeber”. Zobacz instamodelkę z absurdalnie wąską talią

RODRIGO ALVES

Fot.Forum/Caters News

RODRIGO ALVES

Fot.Forum/Backgrid UK

RODRIGO ALVES

Fot.Forum/Backgrid UK