Paris Hilton w latach 2000 nie schodziła z pierwszych stron gazet. To dzięki niej dowiedzieliśmy się, że Britney Spears nie nosi majtek na imprezy i ile można zarobić, publikując seks taśmę. Niegdysiejsza celebrytka znów wywoła skandal?

Paris Hilton ogłosiła start w wyborach prezydenckich! Opublikowała przezabawne zdjęcie

Paris Hilton opowiada o dzieciństwie

Paris Hilton została bohaterką filmu dokumentalnego wyprodukowanego przez The YouTube Orginals. Oczywiście obraz opowiada o niej samej. Prekursorka bycia znanym z bycia znanym umiejętnie podgrzewa atmosferę.

W zapowiedzi dokumentu „This is Paris” Paris Hilton drżącym głosem wyznaje, że była ofiarą nękania, kiedy mieszkała szkole z internatem w Utah.

Denerwuję się – powiedziała celebrytka. – Mój żołądek się skręca, nie mogę jeść. To jest coś bardzo osobistego, o czym nigdy nie mówiłam – wyznała.

Dalej robi się jeszcze bardziej tajemniczo.

Nikt tak naprawdę nie wie, kim jestem. W moim dzieciństwie wydarzyło się coś, o czym nigdy z nikim nie rozmawiałam. Nadal mam koszmary – powiedziała do kamery Paris.

Kourtney Kardashian zabrała dzieci Kim na WAKACJE. Fani: „Gdzie twoja MASECZKA?”

Zgodnie z zapowiedziami, film ma opowiadać o nieznanych szczegółach z przeszłości celebrytki. Paris ma się w nim zmierzyć z druzgocącą traumą, która miała wpływ na całe jej dorosłe życie. „This is Paris” ma być opowieścią o nastolatce, która ucieka w świat marzeń. Wiadomo, że na ekranie pojawi się matka Paris, Kathy oraz siostra celebrytki, Nicky. Reżyserem jest laureatka nagrody Emmy Alexandra Dean.

Jamie Lynn Spears o Britney. „Nie macie PRAWA o niej mówić”

Premierę zapowiedziano na 14 września na YouTubie Paris.

Domślacie się, o jaką traumę chodzi?